تعمیرکار ال سی دی ال جی در محل

تعمیر ارزان ال سی دی ال جی در محل

تعمیرکار ال سی دی ال جی در محل

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

از بزرگترین قسمت های زندگی هر بشری بهره بردن  از دنیای دیجیتال در قرن 21  است. شناخت تلویزیون در زندگی امروزی حرف های بسیار زیادی برای گفتن دارد . درصد بالایی از خانواده ها و حتی جوانان روزانه اوقات فراغت خود را با تلویزیون هاسپری می نمایند. ضمن اینکه در این دستگاه ها ضمن پخش برنامه های سرگرم کننده برنامه های آموزشی نیز پخش می گردد. تعمیرکار ال سی دی ال جی در محل

خرابی های رایج تلویزیون

 امروزه کیفیت تلویزیون ها روز به روز روند صعودی یافته است به شکلی که کیفیت آن در مقایسه با گذشته پیشرفت مورد توجهی داشته است. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین ها امروز دربازارها، تلویزیون های پلاسما ال سی دی و ال ای دی دی اند که می تواند به دلیل هایی مثل ضربه خوردن، قطع و وصل شدن برق وخرابی های قطعات اصلی و یا هر دلیل دیگری دچار ایراداتی شوند که در ادامه به چند نمونه از مهم ترین و متداول ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

خرابی آی سی برد پاور:

بردپاور یا همان منبع تغذیه وظیفه دارد که ولتاژهای الکتریکی را به یکدیگر تبدیل کند و خراب شدن آن میمکن است علت به وجود آمدن این اتفاق گردد که باید این قطعه تعمیر شود. برای اینکار می توانید با نمایندگی های مجاز و رسمی در تهران تماس برقرار نمایید

نوسانات برقی

 خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ممکن است مربوط به نوسانات ایجاد شده در برق و خرابی پاور باشد. تلویزیون های جدید به علت اینکه با ولتاژ بسیار پایین نیز عملکرد خود را دارند، غالباً با نوسانات برق دچار خرابی می‌ گردد. به همین دلیل توصیه می کنیم که از اتصال مستقیم دوشاخه تلویزیون به پریز برق خود داری نمایید و در این میان از محافظ‌ های برق استفاده کنید تا از خرابی های احتمالی نیز پیشگیری شود.

استفاده از فلش مموری ویروسی :

 تلویزیون های پیشرفته امروزی از قابلیت های بالایی برخوردار می باشند که می توان قابلیت اتصال را از جمله موارد مهم شمرد. شما می توانید انواع فلش ها را به آنها را متصل نموده و همچنین رسانه های مختلفی مثل عکس ها و فیلم های فلش در تلویزیون مشاهده کنید. گاهی اوقات ممکن است این فلش مموری ها آلوده به ویروس گردند که در صورت اتصال منجر به خاموشی ناگهانی دستگاه می شود. حتما سعی داشته باشید  قبل از وصل کردن فلش به دستگاه تلویزیونتان آن را چک کرده تا از ویروسی شدن آن جلوگیری شود.

با نصب آنتی ویروس بر روی دستگاه تلویزیون خود می توانید برای از بین بردن این ویروس ها  اقدم نمایید و یا با نمایندگی های رسمی و مجاز در تهران تماس برقرار فرمایید.

استفاده از کابل hdmi نامناسب و نامرغوب :

کابل hdmi چیست ؟

 از وظایف اصلی  کابل hdmi را انتقال  تصویر و صدا با کیفیت بالا از لپ تاپ یا دیگر وسایل به تلویزیون می توان دانست.

یکی دیگر از عوامل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، استفاده از کابل نامرغوب HDMI  می باشد. استفاده از کابل های نامرغوب و فیک جهت اتصال سایر دیوایس‌ ها به تلویزیون، سبب اتصالی دستگاه و خرابی آن خواهد شد. بنابراین توصیه می‌ گردد جهت وصل کردن دستگاه‌ های دیگر به تلویزیون خود صرفاً از کابل ارائه شده همراه خود دستگاه استفاده کنید.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

یکی از تخصصی­ ترین مراکز تعمیرات تلویزیون که با بهره­گیری از تکنسین­ها تعمیرکاران مجرب اقدام به تعمیر انواع مختلف تلویزیون ها­ دارد شرکت تعمیرات تلویزیون فدک است. هر تلویزیونی که دچار خرابی شده ، در هنگام جابه ­جایی تا تعمیرگاه مربوطه ممکن هست درگیر آسیب­ های جدی تر نیز شوند .این شکستگی­ ها و ترک­ های کوچکی که حتی ممکن هست پنل را نیز درگیر کند می تواند مثالی از این آسیب ­های احتمالی  آن باشد که باید از آن اتفاق جلوگیری نمود. به همین علت تعمیرگاه ­های معتبر و متخصص تلویزیون به منظور کاهش اتفاق ها و آسیب ­ها امکان تعمیر در محل را برای مشتریان خود فراهم کرده است.