تعمیر ال سی دی صنام در مولوی

تعمیرات تلویزیون در سه راه افسریه

تعمیر ال سی دی صنام در مولوی

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

عاشقان فیلم و سریال و فوتبال از اهمیت بالای تلویزیون و صفحه‌ی نمایش به‌خوبی آگاه می باشند. تماشای برنامه ‌های تلویزیونی در صفحات باکیفیت و بزرگ تلویزیون بسیار لذت‌ بخش می باشد و حس سینما را می‌دهد. امروزه برندهای زیادی در سراسر دنیا انواع تلویزیون براساس دانش و  فناوری روز تولید می‌کنند که توانایی اتصال به گجت‌های دیگر را دارند. تلویزیون‌های جدید را می‌توان به‌راحتی از طریق کابل، بلوتوث و اپلیکیشن‌های گوناگون به گوشی‌های تلفن همراه متصل کرد و از دیدن فیلم‌های مورد علاقه لذت زیادی برد.

امروزه با توجه به قیمت بالای دستگاه و هزینه بالای تعویض قطعات آن و گاه سخت یافتن برخی از قطعه ها،مشخصاً که تعمیر تلویزیون بدون داشتن دانش تخصصی، کاری غیرمنطقی و غیر اصولی باشدکه در صورت سپردن دستگاه به مراکز غیر مجاز احتمال دارد منجر به هزینه ای گزاف و یا حتی تعویض کل دستگاه شود. تعمیر ال سی دی صنام در مولوی

خرابی های رایج تلویزیون

خرابی دستگاه ها در بازار از جمله موارد پر تکراری می باشند که می توان اشاره داشت. ضربه خوردن های اتفاقی به دلیل بی احتیاطی، فرسودگی قطعات ،صدمه دیدن در اسباب کشی، آب خوردگی ، اتصالات برقی و… که باعث آسیب دیدگی و خرابی دستگاه خواهد شد. در این مقاله قصد داریم شما را با موارد خرابی و راه حل هایی برای آن آشنا کنیم.

آب خوردگی

از بارز ترین موارد خرابی هایی که تعمیرکاران و تکنسین های مجرب بعد از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات همیشه بیان دارند آب خوردگی تلویزیون ها می باشد که حتی گاهی اوقات می تواند موجب خاموشی و حتی دوباره روشن نشدن تلویزیون گردد. آب خوردگی ها خیلی اوقات به علت ریختن آب بر روی دستگاه است اما علت های دیگری نیز است که کمتر به آنها توجه گردیده. مثلا تلویزیون در مکانی قرار دارد که رطوبت بسیاری بر آن وارد می شود و این رطوبت داخل فضای داخلی دستگاه گردیده یا هنگام تمیز کردن تلویزیون شیشه شوی را با فاصله بسیار کمی از تلویزیون  اسپری می کنند که باعث وارد شدن اب به داخل دستگاه می شود.

ممکن است زمانی که این اتفاق رخ داده خطوط سیاه و سفید روی تلویزیون مشاهده شود. همچنین گاهی ممکن است روشنایی در بخش های تلویزیون به صورت متفاوت مشاهده شود. در ادامه مقاله راه حل های از بین بردن این مشکل بیان می کنیم.

اگر در هنگامی که آب خوردگی اتفاق افتاده تلویزیون خاموش بوده باشد ممکن است که خرابی که به وجود آمده کمتر باشد. برای رفع این مشکل باید فلت های دستگاه تعمیر یا در صورتی خرابی بیش از حد به صورت کامل تعویض گردند. برای حل این مشکل ها بهتر این است با نمایندگی های تخصصی تهران تماس گرفته و از تکنسین های مجرب درخواست کمک نمایید تا این مشکل را در اسرع وقت به راحتی حل نمایید.

تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد

وقتی تلویزیون LED صدا دارد ولی تصویر مشاهده نمی شود بیشتر خرابی در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیر تلویزیون در منزل انجام می گردد. خرابی بک لایت در تلویزیون های ال ای دی شایع  است.

تلویزیون روشن شده و تصویر آن پس از چندثانیه قطع می شود

برد بک لایت و LED های داخل پنل که نور بک لایت را می سازند در این مورد بیشترین احتمال خرابی را خواهند داشت.

ضعیف شدن پنل تلویزیون:

خراب شدن پنل نیز یکی از عوامل مهم پرش تصویر در تلویزیون شما محسوب می شود. پنل از مهم ترین و اصلی ترین قطعات تلویزیون  است. پنل ها همان لایه های بیرونی و پوشاننده صفحه نمایشگر هست و قیمت بسیار بالایی دارند که اگر در ال ای دی و یا ال سی دی شما پنل خراب شده باشد و یا سوخته باشد میتواند هزینه زیادی برای شما در پی داشته باشد.

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص می تواند تعمیر تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان انجام نماید . این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما باعث می گردد تا تلویزیون شما به بهترین نحو تعمیر شود. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارايه ضمانت کیفی برای شما عزیزان صورت می پذیرد.