تعمیر تلویزیون پلاسما در جیحون

تعمیرات تلویزیون در سه راه افسریه

تعمیر تلویزیون در تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

امروزه تلویزیون ها نقش پر رنگی را در خانه ها ایفا می کنند، به طوری که از کار افتادن و خرابی تلویزیون می تواند برای شما بسیار  ناراحت کننده باشد. این محصولات  با برند های باکیفیت مختلفی در دنیا معرفی و عرضه می گردند، ولیکن با این وصف احتمال خرابی برند معتبر نیز خارج از تصور نیست. اکنون قصد داریم در این مقاله انواع خرابی های تلویزیون در مدل های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما را توضیح دهیم . شما می توانید با برقراری تماس با تعمیرگاه های مجاز و تخصصی در تهران و راهنمایی گرفتن از تعمیرکاران مجرب به راحتی و با هزینه های بسیار کم و منصفانه آنها را تعمیر کنید. تعمیر تلویزیون پلاسما در جیحون

خرابی های رایج تلویزیون

خرابی در تلویزیون و قطعات آن دلایل مختلفی دارد. از دلایل پر تکراری که می توان برای خرابی دستگاه ها در بازار امروزی اشاره کرد، وارد شدن ضربه های اتفاقی به علت بی احتیاطی، فرسودگی قطعات ،صدمه دیدن در اسباب کشی، آب خوردگی ، اتصالات برقی و… که باعث آسیب دیدگی و خرابی جدی در دستگاه می گردد. در این مقاله قصد داریم شما را با موارد خرابی و راه حل هایی آشنا نماییم. تعمیر تلویزیون پلاسما در جیحون

ویروسی شدن تلویزیون :

تمامی دستگاه های دیجیتال مثل  لپ تاپ ها  و گوشی های تلفن همراه و همینطور تلویزیون های ال ای دی ،ال سی دی  ، پلاسما به علت اتصالات به روز خود گاهی درگیر ویروس هایی می گردند که در ادامه مقاله به چندین راه حل برای فهم و از بین بردن آنها  به شما آموزش خواهیم داد.

استفاده از نرم افزار ها، یکی از روش های از بین بردن ویروس ها که عمل ویروس یابی را انجام می دهند، از جمله این نرم افزار ها  نصب آنتی ویروس های مختلف و روش های دیگر که می توانید با تماس با نمایندگی های معتبر در تهران از نمایندگان و تعمیرکاران متخصص مرکز فدک جهت رسیدگی و حل مشکل پیش آمده رفع مشکل کنید، تا این مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی متخصص و کار بلد خود را به آدرس شما اعزام می کند. تعمیر تلویزیون پلاسما در جیحون

پرش تصویر در تلویزیون :

گاهی اوقات ممکن هست تصویرتلویزیون شما دچار پرش مکرر شود. در ادامه مقاله به عواملی که موجب به وجود آمدن پرش درتصویر تلویزیون شما می شود اشاره می نماییم.

خرابی مین بورد تلوزیون :

از اصلی ترین جزء هر دستگاه تلویزیون مین برد یا برد اصلی تلویزیون هست.  وظیفه این قطعه کنترل سیستم تلویزیون است. هم چنین به سایر بخش های تلویزیون نیز دستور کارشان را ارسال می نمایند و کنترل می نمایند. مین برد شامل اجزای مختلفی است که اگر هر کدام از آنها دچار خرابی یا مشکل شود می تواند از علل به وجود آمدن لرزش و پرش در تصویر دستگاه شود. تعمیر تلویزیون پلاسما در جیحون

خرابی لامپ های تصویر:

لامپ ها در نمایش دادن تصویر نقش مهمی را  بر عهده دارند. آنها به صفحه نمایشگر روشنایی می بخشند . همچنین از کار افتادن آن می تواند دلیل قطع و وصل شدن تصویر و از بین رفتن تصویر نیز گردد . بیش از حد روشن ماندن تلویزیون از علت هایی است که می تواند موجب سوختن و خراب شدن لامپ تصویر باشد، چون گرما و حرارت زیادی تولید می کند و به لامپ که جز قطعات حساس دستگاه هست آسیب جدی وارد می کند. شما می توانید برای تعویض لامپ تصویر با تعمیرکاران با سابقه در تهران تماس برقرار نمایید که ضمن اطمینان خاطر برای تعمیر دستگاه در وقت و هزینه خود صرفه جویی نموده و به راحتی این قطعه را تعویض کنید.

آب خوردگی

تعمیرکاران و تکنسین های مجرب بعد از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات یکی از بیشترین مشکلاتی که همیشه اشاره دارند آب خوردگی تلویزیون می دانند که حتی گاهی اوقات منجر به این می شود که تلویزیون دیگر روشن نگردد. آب خوردگی ها خیلی اوقات به علت ریختن آب بر روی دستگاه رخ می دهد اما علت های دیگری نیز دارد که کمتر به آنها توجه گردیده هست ، مانند زمانی که تلویزیون در مکانی قرار دارد که رطوبت بسیاری دارد و این رطوبت داخل فضای داخلی دستگاه می شود یا هنگام تمیز کردن تلویزیون شیشه شور را با فاصله بسیار کمی از تلویزیون اسپری می نمایند باعث داخل شدن آب به داخل دستگاه می شود. تعمیر تلویزیون پلاسما در جیحون

هنگاهی که این اتفاق رخ می دهد معمولا ممکن است خطوط سیاه و سفید روی تلویزیون نمایان گردد. هم چنین ممکن است روشنایی در بخش های تلویزیون به صورت متفاوت ظاهر گردد. در ادامه مقاله راه حل های از بین بردن این مشکل آموزش خواهیم داد .

اگر در هنگام آب خوردگی تلویزیون خاموش باشد ممکن هست که خرابی که به وجود می آید کمتر باشد برای رفع این مشکل باید فلت های دستگاه تعمیر یا در صورتی خرابی بیش از حد به صورت کامل تعویض شوند. بهتر است برای حل این مشکل با نمایندگی های تخصصی تهران تماس بگیرید و از تکنسین های مجرب کمک بخواهید تا این مشکل را در اسرع وقت حل نمایند.

خراب شدن خازن در برد پاور:

گاهی در حالت روشن نشدن یا دیر روشن شدن تلویزیون جریان ایجاد شده دارای ریپل می شود وجریان dcپایین تر از حد مجاز خارج می شود. در این صورت جریان به درستی وارد قطعات بعدی نمی گردد وعملکرد به درستی انجام نمی گردد.

 به عنوان نمونه آی سی سیستم کنترل که با ولتاژی توسط پاور ایجاد شده ، عمل می کند و اگر کارکرد آن دچار مشکل شود تلویزیون دیر روشن خواهد شد. از ویژگی های مهم خازن ها مخصوصا خازن های الکترولیت که در مورد آن بحث خواهیم نمود، به مرور از ظرفیت آن ها که بر اساس  واحد فاراد سنجیده می گردد که رو به کاهش می رود. ویژگی مهم آن که عبور جریان و گرم شدن خازن، دوباره باعث پر شدن ظرفیت می شود و همزمان با عبور جریان و گرم شدن خازن، این کمبود ظرفیت نیز جبران می نماید. همین ویژگی باعث می شود که تلویزیون به آهستگی و تاخیر روشن گردد.

یکی از اصول مهم در بخش تعمیر تلویزیون، رفع ضعف هایی است که ممکن است در آینده به مشکل تبدیل گردد. عدم کیفیت خازن های مصرفی و همچنین نزدیک بودن ولتاژ وارده به خازن با ولتاژی کار، آن از دیگر علل خرابی خازن ها می باشد که برای جایگزینی بهتر، می توان از خازن های با ولتاژ بالاتر استفاده نمود.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

از مشکلاتی که معمولا با آن رو به رو می شویم ، خاموشی ناگهانی در تلویزیون ها است. این اتفاق حتی از تلویزیون های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها به دور نیست. در صورت مواجه شدن با این مشکل که می تواند دلایل مختلفی نیز داشته باشد که به دو مورد از مهم ترین آنها در متن ذیل اشاره می کنیم.

 فرسودگی قطعات مین برد :

اگر هر کدام از قطعات دستگاه شما به فرسودگی کشیده شود نیز می تواند موجب به وجود آمدن این اتفاق گردد. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نشود بهترین کار برای پیشگیری از این اتفاق هست ،زمانی که از دستگاه استفاده ای ندارید آن را خاموش نمایید، چون اگر از تلویزیون در ساعات طولانی  استفاده شود ، زیاد روشن بماند ، این اتفاق برای دستگاه شما رخ می دهد که می تواند هزینه زیادی متحمل شوید.

نوسانات برق :

امروزه تلویزیون ها با ولتاژ های بسیارکمی فعالیت می نمایند، به طوری که نوسانات برقی شما را مستلزم به استفاده از محافظهای برق یا همان تراس ها می کند چرا که عدم استفاده از آن موجب خاموش شدن آن می شود.

اگر مین بورد خراب شود احتمال آن وجود دارد که دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش شود. مین برد ها از قطعات اصلی تلویزیون ها هستند و به سایر قطعات و اجزای تلویزیون دستور ارسال می کنند.

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص می تواند تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان تعمیر نماید. این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما منجر تعمیر تلویزیون شما به بهترین نحو می گردد. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارائه ضمانت کیفی برای شما عزیزان صورت  می شود.