تعمیر تلویزیون پلاسما در قلعه نو

تعمیر تلویزیون پلاسما در قلعه نو

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

امروزه می توان بزرگترین قسمت های زندگی هر بشری را استفاده از دنیای دیجیتال در قرن 21 معرفی نمود. شناخت تلویزیون در زندگی امروزی حرفای بسیار زیادی برای گفتن دارد .اکثر خانواده ها و حتی جوانان روزانه اوقات فراغت خود را با تلویزیون ها سپری می نمایند . در این دستگاه ها ضمن پخش برنامه های سرگرم کننده برنامه های آموزشی نیز پخش می گردد. همچنین با پیشرفت علم تلویزیون ها دیگر به انواع مرورگرها و شبکه های اینترنتی  به راحتی قابلیت دسترسی و اتصال را داشته وهمچنین می توانند از این طریق به انواع فیلم ها و برنامه ها دسترسی پیدا کنند و به صورت آنلاین استفاده نمایند.

گاهی نیز احتمال دارد از کار افتادن و خرابی تلویزیون برای شما بسیار کسالت آور و ناراحت کننده به نظر آید. اگر چه  امروزه این محصول  با برند های باکیفیت مختلفی در دنیا معرفی شده اما با این وصف احتمال خرابی برند معتبر نیز خارج از تصور نمی باشد .هم اکنون قصد داریم در این مقاله انواع خرابی های تلویزیون در مدل های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما را شرح نماییم که شما می توانید با تماس برقرار کردن با تعمیرگاه های مجاز و تخصصی در قلعه نو  و راهنمایی گرفتن از تعمیرکاران مجرب به راحتی و با هزینه های بسیار کم آنها را تعمیر نمایید. تعمیر تلویزیون پلاسما در قلعه نو

خرابی های رایج تلویزیون

از دلایل پر تکراری که می توان برای خرابی دستگاه ها در بازار امروزی اشاره نمود ضربه خوردن های اتفاقی به علت بی احتیاطی، فرسودگی قطعات ،صدمه دیدن در اسباب کشی، آب خوردگی ، اتصالات برقی و… که باعث آسیب دیدگی و خرابی جدی در دستگاه گردند. در این مقاله قصد داریم شما را با موارد خرابی و راه حل هایی برای آن آشنا نماییم.

ویروسی شدن تلویزیون :

تمامی دستگاه های دیجیتال مثل  لپ تاپ ها  و گوشی های تلفن همراه و همینطور تلویزیون های ال ای دی ،ال سی دی  ، پلاسما به علت اتصالات به روز خود ممکن است درگیر ویروس هایی گردند که  در ادامه مقاله به چندین راه حل برای فهم و از بین بردن آنها  به شما آموزش خواهیم داد. تعمیر تلویزیون پلاسما در قلعه نو

یک از روش های از بین بردن ویروس ها استفاده از نرم افزار ها یی از جمله  نصب آنتی ویروس های مختلف و روش های دیگر که می توانید با تماس با نمایندگی های معتبر در قلعه نو  از نمایندگان و تعمیرکاران جهت رسیدگی و حل مشکل پیش آمده درخواست کمک نمایید.

پرش تصویر در تلویزیون :

گاهی اوقات تصویرتلویزیون شما ممکن است دچار پرش شود. در ادامه مقاله  به عواملی که موجب به وجود آمدن پرش درتصویر تلویزیون شما می شود.

خرابی مین بورد تلوزیون :

 مین بورد یا برد اصلی تلویزیون از اصلی ترین جزء هر دستگاه تلویزیون محسوب می شود.  وظیفه این قطعه کنترل سیستم تلویزیون می باشد. هم چنین به سایر بخش های تلویزیون نیز دستور کارشان را ارسال  می نماید و کنترل می کند. مین برد شامل اجزای مختلفی است که اگر هر کدام از آنها دچار خرابی یا مشکل شود می تواند از علل به وجود آمدن لرزش و پرش در تصویر دستگاه شود. تعمیر تلویزیون پلاسما در قلعه نو

خرابی لامپ های تصویر:

لامپ ها در نمایش دادن تصویر نقش مهمی را  به دوش دارند. آنها به صفحه نمایشگر روشنایی داده همچنین از کار افتادن آن می تواند دلیل قطع و وصل شدن تصویر و از بین رفتن تصویر نیز گردد . بیش از حد روشن ماندن تلویزیون از علل هایی که می تواند موجب سوختن و خراب شدن لامپ تصویر شود، چون گرما و حرارت زیادی تولید می کند و به لامپ که جز قطعات حساس دستگاه است آسیب می رساند. می توانید برای تعویض لامپ تصویر با تعمیرکاران با سابقه در قلعه نو  تماس حاصل نمایید که ضمن اطمینا خاطر برای تعمیر دستگاه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و به راحتی این قطعه را تعویض کنید.

مشکل در پاور تلویزیون:

 منبع تغذیه یا پاور انرژی الکتریکی دستگاه تلویزیون شما  را تولید می کند. پریدن تلویزیون و یا حتی خاموش شدن ایراد در پاور و یا قسمت هایی از آن  می تواند دلیل آن نیز هست. تکنسین­ها و تعمیرکاران  مجرب در قلعه نو  می توانند تعمیر این قطعه را به راحتی و کمترین هزینه انجام دهند و مشکل را به راحتی حل کنند.

ضعیف شدن پنل تلویزیون:

یکی از عوامل مهم پرش تصویر خراب شدن پنل در تلویزیون شما خواهد گشت . پنل از مهم ترین و اصلی ترین قطعات تلویزیون به حساب می آید. پنل ها همان لایه های بیرونی و پوشاننده صفحه نمایشگر شما می باشند و قیمت بسیار بالایی دارند که اگر در ال ای دی و یا ال سی دی شما پنل خراب شده باشد و یا سوخته باشد که می تواند برای شما بسیار هزینه ساز گردد.

خراب شدن خازن در برد پاور:

گاهی در حالت روشن نشدن یا دیر روشن شدن تلویزیون جریان ایجاد شده دارای ریپل می باشد وجریان dcپایین تر از حد مجاز می گردد. در این صورت جریان به درستی وارد قطعات بعدی نمی گردد وعملکرد به درستی انجام نمی دهد.

 به عنوان نمونه آی سی سیستم کنترل که با ولتاژی توسط پاور ایجاد شده گردیده، کار می نماید و اگر کارکرد آن دچار مشکل گردد تلویزیون دیر روشن می شود. از ویژگی های مهم خازن ها مخصوصا خازن های الکترولیت که در مورد آن بحث خواهیم کرد، به مرور از ظرفیت آن ها که بر اساس  واحد فاراد سنجیده می شود کاسته می شود. ویژگی مهم آن که عبور جریان و گرم شدن خازن، دوباره باعث پر شدن ظرفیت می گردد و همزمان با عبور جریان و گرم شدن خازن، این کمبود ظرفیت نیز جبران می نماید. همین ویژگی باعث می شود که تلویزیون دیر روشن شود.

یکی از اصول مهم در بخش تعمیر تلویزیون، رفع ضعف هایی است که امکان دارد در آینده به مشکل تبدیل شود. عدم کیفیت خازن های مصرفی و همچنین نزدیک بودن ولتاژ وارده به خازن با ولتاژی کار، آن از دیگر علل خرابی خازن ها است که برای جایگزینی بهتر، می توان از خازن های با ولتاژ بالاتر استفاده کرد.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

خاموشی ناگهانی تلویزیون یکی از مشکلاتی که گاهاً ممکن  است در تلویزیون های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها با آن رو به رو شویم که می تواند دلایل مختلفی  نیزداشته باشد که به دو مورد از مهم ترین آنها در زیر اشاره خواهیم نمود.

نوسانات برق :

امروزه تلویزیون ها با ولتاژ های بسیارکمی فعالیت دارند، نوسانات برقی شما را مستلزم به استفاده از محافظهای برق یا همان تراس ها کرده چرا که عدم استفاده از آن موجب خاموش شدن آن می گردد.

اگر مین بورد خراب گردد احتمال می رود دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش گردد. مین برد ها از قطعات اصلی تلویزیون ها می باشند و به سایر قطعات و اجزای تلویزیون دستور ارسال می کنند.

فرسودگی قطعات مین برد :

اگر هر کدام از قطعات دستگاه شما  فرسوده شود نیز می تواند موجب به وجود آمدن این اتفاق شود. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نشود بهتر است زمانی که از دستگاه استفاده ای ندارید آن را خاموش کنید، چون اگر از تلویزیون در ساعات طولانی زیاد روشن بماند و استفاده شود این اتفاق برای دستگاه شما اتفاق می افتد که می تواند هزینه زیادی متحمل شوید.

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در قلعه نو

تعمیرگاه تخصصی فدک در قلعه نو  با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص می تواند تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان تعمیر کند. این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما باعث می شود تلویزیون شما به بهترین نحو تعمیر شود. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارايه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام می گردد.