تعمیر تلویزیون پلاسما در مولوی

تعمیرات تلویزیون در سه راه افسریه

تعمیر تلویزیون در تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره


دوستداران فیلم و سریال و فوتبال به خوبی از ارزش بالای تلویزیون و صفحه‌ی نمایش اطلاع دارند. از لذت بخش ترین قسمت های برنامه ‌های تلویزیونی دیدن در تلویزیون با ابعاد باکیفیت و بزرگ هست که لذت ‌بخش و حس سینما را به بیننده انتقال می دهد. تعمیرات و رفع اختلالات ایجاد شده در انواع تلویزیون و برد دستگاه‌ها اگرچه ادعای بسیاری از مراکز فعال در سطح هر شهر است اما با توجه به پیشرفت ساخت و تولید جدید تلویزیون ها در انواع برند ها و مدل ها، آنالیز و تعمیرات انجام شده لازم هست که به دست کارشناسان و متخصصین مجرب سپرده شود، که ضمن آشنایی و تسلط کامل با پیشرفته ‌ترین تکنولوژی‌ و تجهیزات به روز دنیا،  به دانش فنی مورد نیاز آن نیز تسلط کافی و بالایی نیز داشته باشند. تعمیر تلویزیون پلاسما در مولوی

آب خوردگی

 امروزه آب خوردگی تلویزیون از نظر تعمیرکاران و تکنسین های مجرب یکی از علت های خرابی تلویزیون  است که همیشه بعد از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات بسیار پر تکرار بوده است. همچنین گاهی نیز باعث خاموش شدن و هرگز روشن نشدن تلویزیون می شود. آب خوردگی ها خیلی اوقات به علت ریختن آب بر روی دستگاه هست اما علت های دیگری نیز هست که کمتر به آنها توجه شده است. برای مثال زمانی که تلویزیون در محیطی است که در آن رطوبت بسیاری وجود دارد. این رطوبت داخل فضای داخلی دستگاه می گردد یا هنگام تمیز کردن تلویزیون شیشه شور را با فاصله بسیارکمی از تلویزیون اسپری می کنند و باعث داخل شدن آب به داخل دستگاه می گردد. تعمیر تلویزیون پلاسما در مولوی

در صورت آبخوردگی پنل (چه کم و زیاد) توصیه داریم که هر چه سریع‌تر دستگاه را خاموش نمایید و با کارشناسان تعمیر تلویزیون تماس برقرار نمایید.

نشانه های آب خوردگی:

از اصلیترین و ابتدایی ترین نشانه های آب خوردگی تشکیل خطوط رنگی عمودی در صفحه تلویزیون است که نشانه ای از تخریب اتصالات پنل می باشد. قطعی کامل تصویر نیز نشانه ای از تخریب برد tcon و برد و یا حتی در صورت آب خوردگی زیاد تخریب برد main  هم است که درصورت سپردن به افراد بی تخصص قطعا ممکن است هزینه های بیشتری نیز برای کاربر بسازد.

فرسودگی قطعات مین برد :

اگر هر کدام از قطعات دستگاه شما به فرسودگی کشیده شود نیز می تواند موجب به وجود آمدن این اتفاق شود. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نگردند بهترین کار برای پیشگیری از این اتفاق این می باشد ،زمانی که از دستگاه استفاده ای ندارید آن را خاموش نمایید، چون اگر از تلویزیون در ساعات طولانی  استفاده شود و زیاد روشن بماند ، این اتفاق برای دستگاه شما می افتد که می تواند هزینه زیادی متحمل شوید. تعمیر تلویزیون پلاسما در مولوی

کند شدن تصویر تلویزیون

کند شدن تصویر تلویزیون دلیل عدم واکنش صحیح پنل به اطلاعات وارد شده و پاسخگویی پیکسل ها رخ می دهد. این مشکل بیشتر در تلویزیون با برند مطرح دیده شده است به طوری که زمان مشاهده تصاویر به حالت اسلوموشن یا آهسته مشاهده می شود و هاله ای از تصویر قبلی در تصویر بعدی دیده می شود. در مواردی این ایراد در یک سوم بالایی تصویر و گاها در تمام بخش های تصویرنیز ممکن هست باقی بماند.

اوصولا در اوایل شکل گیری این مشکل، پس از گذشت مدتی از کارکرد دستگاه، ممکن است ایرادخودکار برطرف شود اما به تدریج این زمان مشکل حادتر می گردد و ایراد گسترش پیدا می کند. در اغلب موارد تعمیر پنل تلویزیون ال ای دی و ال سی دی قابل انجام بوده و نیاز به تعویض پنل دستگاه نمی باشد. تعمیر تلویزیون پلاسما در مولوی

نوسانات برق :

امروزه تلویزیون ها با ولتاژ های بسیارکمی فعالیت دارند، به طوری که نوسانات برقی شما را مجبور به استفاده از محافظهای برق یا همان تراس ها می کند چرا که عدم استفاده از آن موجب خاموش شدن دستگاه می گردد.

اگر مین بورد خراب گردد احتمال آن هست که دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش شود. مین برد ها از قطعات اصلی تلویزیون ها هستند و به سایر قطعات و اجزای تلویزیون دستور ارسال می نمایند.

استفاده از کابل hdmiنامرغوب:

Hdmi یک سیم رابط چند رسانه ای است که باید داده مورد نظر را که معمولا درقالب ویدئو، صدا و تصویر  است را در کیفیت مناسب و بالا به تلویزیون انتقال دهد. به عنوان نمونه می توانید لپ تاپ های شخصی خود را با استفاده از این کابل به دستگاه تلویزیون متصل کنید و نمایشگر لپ تاپ را به راحتی بر روی تلویزیون به تصویر ببرید و تماشا کنید. گاهی دلایلی از جمله نوسانات برقی یا غیر استاندارد بودن کابل ها ممکن است دلیل خاموشی یا حتی موجب آسیب رسیدن به دستگاه شما شوند. سعی داشته باشید از کابل های استاندارد و اصلی تلویزیون خودتان استفاده کنید و از احتمالات ممکن نیز پیشگیری کنید.

درهم آمیختگی رنگ ها :

بهم ریختن رنگ ها،اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در تمام تصویر یا قسمتی از آن ،وجود هاله ای بر روی صفحه نمایشگر همگی از علت هایی برای خراب شدن پنل تلویزیون به شمار می آیند که این مشکل  مربوط به ابتدایی ترین لایه پنل یعنی (Liquid) خواهد بود.

تنها راه حل در این مورد را می توان به تعویض پنل تلویزیون دانست که انجام این کار احتمال دارد هزینه زیادی را برای شما به بار آورد. برای اینکه بتوانید این مشکل را به آسانی و با کم ترین هزینه حل کنید بهتر هست با تکنسین های مجرب و متخصص در تهران تماس برقرار کنید.

تاریک و روشن شدن تصویر از بالا

 از جمله مشکلاتی که کاربران در مراجعات خود به مرکز ما دارند مشکل تاریک و روشن شدن تصویر است.افراد زیادی با نمایندگی های تخصصی ما تماس برقرار می نمایند و مشکل دستگاه خود را تاریک و روشن شدن تصویر بیان می کنند. ممکن است این خرابی ها به طوری باشد که قسمتی از تصویرنمایش داده نشود و دلیل این خرابی ها به طور معمول می تواند مربوط به اختلال در پنل دستگاه باشد. از مهم ترین جزء قطعه ،پنل ها را می توان معرفی کرد که ازگران ترین قطعه ها محسوب می شوند که خراب شدن آن باعث پرداخت هزینه ی زیادی میگردد. همچنین پیشنهاد می کنیم به علت حساس بودن این کار با تعمیرکاران مجرب و حرفه ایی در تهران تماس برقرار کنید.

قسمتی از تصویر تیره شده است:

 گاهی علاوه بر مشکل تاریک و روشن شدن تصویر از قسمت بالا، کاربران با تیره شدن قسمتی از صفحه نیز رو به رو می شوند. این اتفاق گاهی در قسمت های مختلف صفحه نمایش رخ می دهد، که به عنوان یکی دیگر از نگرانی های کاربران حساب می شود.

 یکی از مشکلات بک لایت را می توان این موضوع دانست در صورتی که صفحه دچار ضربه نشده باشد، چرا که  علت این حادثه مربوط به بخشی از  LED BAR که خاموش شده ، می توان با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص آن را تعمیر کرد، اما معمولا اگر صفحه ضربه خورده باشد، پنل باید تعویض گردد که کاربر با هزینه بالایی مواجه خواهد شد.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

کاربران ممکن است در تلویزیون های مختلف با مشکلات و اختلالات متفاوتی رو به رو شوند. اولین نکته در استفاده از تلویزیون بهره بردن صحیح از آن هست. اما ایجاد مشکل در این دستگاه ها یک امر اجتناب ناپذیر هست. به همین دلیل مهم ترین نکته، عیب یابی صحیح تلویزیون توسط تعمیرکار مربوطه می باشد.

شرکت خدمات تعمیرات تلویزیون فدک با بهره گیری از کارشناسان و تکنسین های مجرب به کاربران خود این امکان را می دهد که بتوانند مشکل تلویزیون خود را به بهترین نحو ممکن حتی در محل یا منزل  برطرف کنند.