تعمیر تلویزیون LCD ال جی در منزل

تعمیر تلویزیون LCD ال جی در منزل

تعمیر تلویزیون LCD ال جی در منزل

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

آشنایی و استفاده از دنیای دیجیتال در قرن 21 از بزرگ‌ترین قسمت های زندگی هر بشری محسوب می شود. تلویزیون ها در زندگی افراد حرفای بسیاری برای گفتن دارند . خانواده ها و حتی خردسالان روزانه اوقات فراغت خود را با تلویزیون ها طی می نمایند. برنامه های سرگرم کننده و حتی آموزشی این روزها از رسانه های تلویزیونی پخش می شود. پیشرفت بالای علم در بخش تلویزیون ها از دیگر علت های مخاطبان زیاد این وسیله محسوب می شود. اتصال راحت تلویزیون ها به انواع مرورگرها و شبکه های اینترنتی  ، قابلیت دسترسی و اتصال و همچنین تماشای  انواع فیلم ها و برنامه ها در آن به صورت آنلاین موجب محبوبیت بیش از پیش تلویزیون ها گردیده است.

خرابی های رایج تلویزیون

از علت های شایع که می توان برای مشکلات و ایرادات در بازار دستگاه های امروزی اشاره نمود ضربه خوردن های اتفاقی به علت بی احتیاطی، فرسودگی قطعات ،صدمه دیدن در اسباب کشی، آب خوردگی ، اتصالات برقی و… که باعث آسیب دیدگی و خرابی دستگاه شما می گردد. در این مقاله قصد داریم شما را با موارد خرابی و راه حل هایی برای آن آشنا کنیم. تعمیر تلویزیون LCD ال جی در منزل

تصویر محو از یک رنگ اضافی:

بعضاً ممکن هست رنگ ها در تصویر به شکل واقعی خودشان نمایان نگردد ولیکن تصاویر درست نمایش داده  شود، یا حتی اگر یک رنگ اضافی به صورت غیر‌عادی در تصویر ظاهر گردد ،در این صورت نیز باید پنل دستگاه را تعویض کنید چون اولین لایه آن دچار خرابی گردیده است.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

خاموشی اتفاقی تلویزیون یکی از موارد ایراداتی می باشد  که ممکن است در تلویزیون های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها با آن مواجه شوید که می تواند دلایل مختلفی  نیز مربوط به آن گردد که به دو مورد از مهم ترین آن ها در زیر اشاره خواهیم کرد.

نوسانات برق :

امروزه تلویزیون ها با ولتاژ های بسیارکمی عمل می کنند، نوسانات برقی شما را مستلزم به استفاده از محافظ های برق یا همان تراس ها کرده زیرا که عدم مصرف از آن منجر به  خاموش شدن آن می شود.

اگر مین بورد خراب شود احتمال می رود دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش شود. مین برد ها از قطعات اصلی تلویزیون ها می باشند که به سایر قطعات و اجزای تلویزیون دستور می فرستند.

فرسودگی قطعات مین برد :

در صورتی که هر کدام از قطعات دستگاه شما  فرسوده شده باشد می تواند سبب به وجود آمدن این ایراد گردد. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نشود راه حل مناسب تر به این شکل می باشد ، زمانی که از دستگاه استفاده ای ندارید آن را خاموش نمایید زیرا چنانچه  از تلویزیون در ساعات طولانی استفاده گردد این اتفاق برای دستگاه شما رخ می دهد.

پرش تصویر در تلویزیون :

معمولا عوامل  مختلفی در تصویرتلویزیون شما ممکن است باعث دچار پرش باشد. در ادامه مقاله  به عواملی که موجب به وجود آمدن پرش درتصویر تلویزیون شما می شود اشاره خواهیم داشت.

خرابی مین بورد تلویزیون :

 مین بورد یا برد اصلی تلویزیون از اصلی ترین قسمت های هر دستگاه تلویزیون محسوب می شود که نقش آن  کنترل سیستم تلویزیون می باشد. هم چنین به بقیه بخش های تلویزیون نیز دستور کارشان را  ضمن کنترا ارسال می کند. مین برد شامل اجزای مختلفی است که اگر هر کدام از آنها دچار خرابی یا مشکل شود می تواند موجب به وجود آمدن لرزش و پرش در تصویر دستگاه گردد.

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص می تواند تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان تعمیر نماید که ضمن  این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما موجب می شود تا تلویزیون شما به بهترین نحو تعمیر گردد. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارایه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام  می گردد.