تعمیر سیار تلویزیون ال سی دی پاناسونیک 09127384085

تعمیر سیار تلویزیون ال سی دی پاناسونیک

تعمیرات واهمیت آن در زندگی روزمره
تلویزیون در سال 1862 توسط جیوانی کازلی داشمند ایتالیایی اختراع شد. در آن زمان تلویزیون ها فقط خطوط و نقوش و عکس های تصویر برداری شده را به شکل  طیف هایی از خاکستری ، سیاه و سفید به نمایش می گذاشتند .امروزه با پیشرفت  تکنولوژی انواع تلویزیون های ال ای دیو ال سی دی و پلاسما را در طرح ها و مدل های مختلف توسط برندهای مختلف و جهانی به تولید می رسند ،حتی قابلیته وصل شدن به اینترنت و پخش تصاویر سه بعدی  را نیزدارند .تعمیر تلویزیون نیازمند اطلاع و آگاهی از جدیدترین تکنولوژی ها می باشد. متخصصان و تعمیرکاران تلویزیون در فدک دارای تخصص کافی جهت رفع عیب انواع تلویزیون ال سی دی و ال ای دی و تلویزیون‌های قدیمی می باشند. تعمیر سیار تلویزیون ال سی دی پاناسونیک

خرابی در تلویزیون

در بین تلویزیون های ال ای دی هم ال جی مقدم است. تلویزیون های ال ای دی ال جی در بسیاری از مدل های این برند ایرادهای فراگیر و شایع وجود دارد به طوری که همه دستگاه های یک نمونه و مدل به یک ایراد ثابت دچار می شوند. برای مثال به طور معمول در مدل  تلویزیون های ال جی سری LN دچار خرابی بک لایت دیده می شود این اپیدمی در حدی است که حدود 99% تلویزیون های ال جی سری LN که به مراکز تعمیرات تلویزیون مراجعه کرده اند در بخش بک لایت با این خرابی مواجه بوده اند.

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون :

گاهی امکان دارد هنگام تماشای برنامه مورد علاقه ی تلویزیونی خود ناگهان تلویزیون خاموش شده و دوباره روشن شود. این ایراد یکی از ایرادات شایع در تلویزیون های LED می باشد. در بیشتر موارد این مشکل مربوط به خرابی برد پاور است. بردپاور نقش مهمی را در روشن کردن تلویزیون اجرا می‌کند، این قطعه پرکاربرد به تمامی بخش‌های مختلف دستگاه ولت می‌رساند و اگر خراب شود تلویزیون خاموش شده و دیگر روشن نمی‌شود.

سرویس کار می‌تواند با تعویض نرم افزار تلویزیون، تعویض IC، تعویض قطعات مربوط به بخش حافظه تلویزیون و در نهایت تعویض کامل برد پاور این مشکل را برطرف کند.

خط افقی در صفحه دستگاهمان راه می‌رود 

یکی از ایراداتی که در دستگاه‌های ال ای دی و ال سی دی به طورکلی  شایع است ، به وجود آمدن یک خط افقی روی صفحه دستگاه است. معمولا این ایراد بر اساس استفاده طولانی از دستگاه و حرارت،به وجود  می‌آید و راه حل خاصی ندارد. دستگاه‌هایی با پنل بی‌کیفیت، معمولا بیشتر در معرض مواجه شدن با این موارد خرابی هستند.

نحوه نگهداری و مراقبت از تلویزیون  


 ۱. در صورت عدم تماشای تلویزیون آن را خاموش کنید

۲. استفاده از تنظیم کننده یا محافظ ولتاژ

۳. تنظیمات روشنایی

۴. استفاده مناسب از کنتراست

۵. تهویه مناسب

۶. تمیز کردن مداوم تلویزیون

۷. عدم قرار دادن تلویزیون در جای سرد

۸. اجسام تیز را دور از تلویزیون نگه دارید

۹. دور نگه داشتن آهنربا از تلویزیون های ال ای دی

خاموشی تلویزیون یا تاریک شدن تصویر:

یکی از علت های مختلف خرابی تلویزیون ها، تاریک شدن تصویر می باشد.   معمولا این خرابی در برخی از تلویزیون‌های ال ای دی به وجود می اید و برای رفع این ایراد باید بک لایت را به شکل کامل تعویض کرد . بک لایت صفحه‌ای نازک در پنل تلویزیون است که تشکیل شده از تعداد زیادی لامپ ال ای دی می باشد .وقتی این قطعه دچار خرابی می شود و چراغ‌ها شروع به خاموش شدن می کنند، دیگر تصویری از تلویزیون پخش نخواهد شد و یا هاله‌ای سیاه روی تصویر به وجود می اید اما پخش صدا همچنان ادامه پیدا میکند.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

باید  گفت که ممکن است یک قطعه الکترونیکی خراب شده باشد یا نیاز به تعویض قسمت بزرگتری باشد  در این صورت هزینه تعمیر بیشتر خواهد بود. بهترین کار بررسی مشکل به وجود آمده توسط متخصصان وارزیابی هزینه تعمیر از طرف آن‌ها خواهد بود . .یکی از تخصصی­ ترین مراکز تعمیرات تلویزیون که بااستفاده  از تکنسین­ها تعمیرکاران با تجربه ،اقدام به تعمیر انواع مختلف تلویزیون ها­ دارد مرکز تعمیرات تلویزیون فدک است. این مرکز ضمن تشخیص درست ، با کمترین هزینه دستگاه شما را به درستی تعمیر و تحویل می دهد .