تعمیر سیار تلویزیون پلاسمای پاناسونیک 09127384085

تعمیرات تلویزیون در سه راه افسریه

تعمیر سیار تلویزیون پلاسمای پاناسونیک

تعمیرات واهمیت آن در زندگی روزمره
تلویزیون در سال 1862 به وسیله جیوانی کازلی داشمند ایتالیایی اختراع شد. در آن روزگاران تلویزیون ها فقط خطوط و نقوش و عکس های تصویر برداری شده را به صورت طیف هایی از خاکستری ، سیاه و سفید به نمایش می کشاندند .امروزه با پیشرفته تکنولوژی انواع تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی و پلاسما را در طرح ها و مدل های مختلف توسط برندهای مختلف و جهانی به تولید می رساند ،که حتی قابلیته متصل شدن به اینترنت و پخش تصاویر سه بعدی را نیز دارا می باشند.تعمیر تلویزیون نیازمند اطلاع و آگاهی از جدیدترین تکنولوژی ها هستند. متخصصان و تعمیرکاران تلویزیون در فدک دارای تخصص کافی جهت از بین بردن و رفع عیب انواع تلویزیون ال سی دی و ال ای دی و تلویزیون‌های قدیمی هستند. تعمیر سیار تلویزیون پلاسمای پاناسونیک

خرابی در تلویزیون
در بین تلویزیون های ال ای دی هم ال جی پیشرو است. تلویزیون های ال ای دی در بسیاری از مدل های این برند ایراد های اپیدمی و شایعی به همراه دارند به طوری که همه دستگاه های یک نمونه و مدل به یک ایراد ثابت دچار می شوند. برای نمونه به طور معمول در مدل تلویزیون های ال جی سری LN دچار خرابی بک لایت دیده می شود این اپیدمی در حدی است که حدود 99% تلویزیون های ال جی سری LN که به مراکز تعمیرات تلویزیون مراجعه داشته اند در بخش بک لایت با این خرابی مواجه بوده اند.
مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون :
گاهی ممکن است هنگام تماشای برنامه مورد علاقه ی تلویزیونی خود ناگهان تلویزیون خاموش شود و دوباره روشن گردد. این ایراد یکی از ایرادات متداول و شایع در تلویزیون های LED محسوب می شوند. در بیشتر موارد این مشکل مربوط به خرابی برد پاور می باشد. بردپاور نقشی اساسی را در روشن کردن تلویزیون ایفا می نماید، این قطعه پرکاربرد به تمامی بخش ‌های مختلف دستگاه ولت ارسال می کند و اگر از کار افتد تلویزیون خاموش شده و دیگر روشن نخواهد شد.
سرویس کار می‌تواند با تعویض نرم افزار تلویزیون، تعویض IC، تعویض قطعات مربوط به بخش حافظه تلویزیون و در نهایت تعویض کامل برد پاور این مشکل را به راحتی حل نماید.
خط افقی در صفحه دستگاهمان راه می‌رود
یکی از مشکلاتی دیگری که در دستگاه ‌های ال ای دی و ال سی دی به طور معمول شایع می باشد ، به وجود آمدن یک خط افقی روی صفحه دستگاه هست. معمولا این مشکل بر اساس استفاده طولانی از دستگاه و حرارت، پیش می‌آید و راه حل خاصی ندارد. دستگاه‌هایی با پنل بی‌کیفیت، معمولا بیشتر در معرض مواجه شدن با این موارد خرابی هستند.

خاموشی تلویزیون یا تاریک شدن تصویر:
یکی از علل مختلف خرابی تلویزیون ها، تاریک شدن تصویر می باشد. معمولا این خرابی در برخی از تلویزیون‌های ال ای دی رخ می دهد و برای رفع این مشکل باید بک لایت را به صورت کامل تعویض نمود. بک لایت صفحه‌ای نازک در پنل تلویزیون می باشد که متشکل از تعداد زیادی لامپ ال ای دی است.وقتی این قطعه دچار خرابی می گردد و چراغ‌ها شروع به خاموش شدن کنند، دیگر تصویری از تلویزیون پخش نخواهد شد و یا هاله‌ای سیاه روی تصویر شکل می یگرد اما پخش صدا همچنان ادامه می‌یابد.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:
لازم به ذکر است که ممکن هست یک قطعه الکترونیکی خراب شده باشد یا نیاز به تعویض قسمت بزرگتری احساس گردد که در این صورت هزینه تعمیر بیشتر خواهد بود. بهترین کار بررسی مشکل به وجود آمده توسط متخصصان و برآورد هزینه تعمیر از طرف آن‌ها خواهد بود . .یکی از تخصصی¬ ترین مراکز تعمیرات تلویزیون که با بهره¬گیری از تکنسین¬ ها تعمیرکاران مجرب ،اقدام به تعمیر انواع مختلف تلویزیون ها¬ دارد مرکز تعمیرات تلویزیون فدک می باشد. این مرکز ضمن تشخیص درست ، با کمترین هزینه دستگاه شما را به درستی تعمیر و تحویل می دهد.