تعمیر فوری تلویزیون پلاسما در منزل

تعمیر ارزان تلویزیون ایکس ویژن در محل

تعمیر تلویزیون در تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره


تعمیرات و رفع اختلالات ایجاد شده در انواع تلویزیون و برد دستگاه‌ها اگرچه ادعای بسیاری از مراکز فعال در سطح هر شهر می باشد اما با توجه به پیشرفت ساخت و تولید جدید تلویزیون ها در انواع برند ها و مدل ها، آنالیز و تعمیرات انجام شده لازم می باشد که به دست کارشناسان و متخصصین مجرب سپرده شود، که ضمن آشنایی و تسلط کامل با پیشرفته ‌ترین تکنولوژی‌ و تجهیزات به روز دنیا،  به دانش فنی مورد نیاز آن نیز تسلط کافی و بالایی نیز داشته باشند.

عدم توجه به این مسئله و مراجعه به مراکز غیرمجاز جهتِ انجامِ تعمیرات انواع تلویزیون و برد ، منجر به آن خواهد گشت که بسیاری از دستگاه ‌ها پس از تعمیر در مرکز غیرمجاز، هیچ‌گاه کیفیت اولیه خود به دست نیاورند یا حتی گاهی با خرابی بیش از پیش، امکان بهبود و تعمیر آن‌ها برای همیشه از بین رود و منجر به پرداخت هزینه بیشتری نیز برای شما شود. تعمیر فوری تلویزیون پلاسما در منزل

تلویزیون یکی از لوازم ثابت و ضروری درهر منزل محسوب می شود. امروزه در هر خانه ای می توان به راحتی حداقل یک  دستگاه تلویزیون یافت به طوری که تلویزیون را می توان زنجیر شده با  اوقات فراغت و سرگرمی تمام اعضای خانواده محسوب نمود که از کار افتادن یا خرابی آن نیز می تواند بسیار کسالت آور و ناراحت کننده گردد.

تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی و پلاسما در طرح ها و مدل های مختلف توسط برندهای مختلف و جهانی تولید و در بازار های  مختلفی عرضه می شوند ،که اصولا شامل همه ی این امکانات نیز می باشند. گاهی اوقات در مقابل این امکانات و پیشرفت ها دستگاه دچار خرابی ها و مشکلاتی می گردد که نیازمند به تعمیرکاران و تکنسین های متخصص و مجرب می باشد. درادامه این مقاله چند مورد از این مشکلات و روش های تعمیر کردن آن ها را  با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. تعمیر فوری تلویزیون پلاسما در منزل

خرابی های رایج تلویزیون

کیفیت تلویزیون ها امروزی  روز به روز در حال افزایش است که کیفیت آن در مقایسه با گذشته پیشرفت چشمگیری و بالایی داشته است. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین ها امروز دربازارها، تلویزیون های پلاسما ال سی دی و ال ای دی دی اند که ممکن هست  به علت هایی مثل ضربه خوردن، قطع و وصل شدن برق وخرابی های قطعات اصلی و یا هر دلیل دیگری دچار ایراداتی شوند که در ادامه به چند نمونه از مهم ترین و متداول ترین آنها اشاره خواهیم نمود.

آب خوردگی

 امروزه آب خوردگی تلویزیون از نظر تعمیرکاران و تکنسین های مجرب یکی از عمده مشکلاتی می باشد که مکرراً همیشه بعد از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات بسیار پر تکرار می باشد. گاهی نیز باعث خاموش شدن و هرگز روشن نشدن تلویزیون نیز می شود. آب خوردگی ها خیلی اوقات به علت ریختن آب بر روی دستگاه هست اما علت های دیگری نیز هست که کمتر به آنها توجه گردیده است. مثل اینکه تلویزیون در محیطی می باشد که در آن محیط رطوبت بسیاری موجود هست و این رطوبت داخل فضای داخلی دستگاه می گردد یا هنگام تمیز کردن تلویزیون شیشه شور را با فاصله بسیارکمی از تلویزیون اسپری می کنند و باعث داخل شدن آب به داخل دستگاه می شوند. تعمیر فوری تلویزیون پلاسما در منزل

در صورت آبخوردگی پنل (چه کم و زیاد) توصیه داریم که هر چه سریع‌تر دستگاه را خاموش کرده و با کارشناسان تعمیر تلویزیون تماس برقرار نمایید.

نشانه های آب خوردگی:

از اولین نشانه های آب خوردگی تشکیل خطوط رنگی عمودی در صفحه تلویزیون است که نشانه ای از تخریب اتصالات پنل است. قطعی کامل تصویر نیز نشانه ای از تخریب برد tcon و برد و یا حتی در صورت آب خوردگی زیاد تخریب برد main  هم است که درصورت سپردن به افراد بی تخصص قطعا ممکن است هزینه های بیشتری نیز به بار آورد.

تعمیرات بک لایت تلویزیون

می توان گفت مصرفی ترین قطعه ی استفاده شده در تلویزیون بک لایت تلویزیون یا همان لامپ های ال ای دی پشت صفحه می باشد که نوع و شکل آن در هر مدل از هر برند متفاوت است. مثلا در یک مدل با مدل دیگر از دستگاه کاملا تفاوت بالایی دارد و نمی توان از دیگر بک لایت ها به جای بک لایت مختص هر سری استفاده کرد. تعمیر بک لایت تلویزیون نیاز به تخصص بالا ونیازمند تجربه ی بالایی است،چرا که در صورت نبود تخصص و تجربه قطعا پنل دستگاه آسیب جدی خواهد دید و با بلند کردن پنل منجر به شکستگی می شود.

تعمیر فلت تلویزیون

 از ایرادات خرابی فلت تلویزیون هست که همزمان با آبخوردگی تلویزیون اتفاق می افتد. به عبارتی دیگر یکی از خرابی‌های پیش آمده در صورت آبخوردگی تلویزیون، همین خرابی فلت‌های تلویزیون نیز خواهد بود که در زیر قاب و سطح جلوئی تلویزیون مستقر می باشد.

با ورود مایعات به این بخش از دستگاه (که در نقش یک ماده رسانا ظاهر می گردند) پین های فلت های انتقال دهندۀ اطلاعات تصویر، که در زیر قاب و سطح جلوئی تلویزیون جای گرفته اند، دچار اتصالی می شوند و عملکرد این بخش را دچار اختلال می کنند.

در صورتی که خرابی پیش آمده در فلت‌های تلویزیون به همین میزان باقی بماند، تعمیر تلویزیون  با ترمیم برد آدرس و فلت های آبخورده امکان‌پذیر می باشد. در غیراینصورت، یعنی در صورتی که خرابی پیش آمده به بخش‌های دیگر سرایت می کند و منجر به خرابی خود فلت های، خطوط ارتباطی فلت های و آی سی پردازنده می گردد، که در این صورت تعمیر فلت تلویزیون دیگر امکان‌پذیر نخواهد بود و تنها راه باقی مانده تعویض فلت های پنل تلویزیون LED و LCD  است.

سیاه شدن یک طرف صفحه تلویزیون :

 خراب شدن و سوختن پیکسل ها سوختگی و خرابی پنل تلویزیون یا خرابی بک لایت ها از جمله علت های خرابی در تلوزیون ها است. علت این مشکل خرابی در یکی اجزای اصلی تلویزیون اتفاق خواهد بود که لازم هست در صورت خرابی حتما با نمایندگی ها و تکنسین های مجرب در تهران تماس برقرار نمایید تا در صدد حل مشکل آن قرار گیرند.

تصویر از قسمت بالا تاریک و روشن می شود:

با توجه به پیشرفت تکنولوژی  و رشد هر روز آن و استفاده از آن در ساخت وسایل الکترونیکی، مراکز تولید کننده درصدد می باشند تا محصولات کارآمدتری در اختیار کاربران قرار دهند. در همین راستا شرکت های سازنده تلویزیون ها نیز در تلاش اند تا با ساخت مدل های جدید، مشکلات و اختلالات دستگاه های پیشین را رفع نمایند.

علیرغم تلاش های فراوان شرکت های سازنده، همچنان عیب و ایراداتی در تلویزیون ها مشاهده می شود، به عنوان یکی از این مشکلات می توان به تاریک و روشن شدن تصویر از قسمت بالای آن اشاره کرد.

علت تاریک و روشن شدن تصویر از قسمت بالای آن:

یکی از رایج ترین مسئله و مشکلاتی که اکثرکاربران تلویزیون و تعمیرکاران با تجربه با آن موجه هستند. در اولین مرحله باید این ایراد به درستی عیب یابی شود. به طور معمول اختلال در پنل دستگاه موجب این مشکل هست.

پنل یک قطعه بسیار حساس در تلویزیون می باشد که معمولا گران ترین بخش در این دستگاه هاست. خرابی پنل به عنوان یک مسئله رایج در میان تعمیرکاران به شمرده می شود. اگر آسیب وارده به این قطعه جدی باشد، قادر به تعمیر آن نخواهید شد و باید آن را تعویض نمایید. در آسیب های جزیی پنل نیز، نیاز است تا با تخصص و دقت بالایی این عمل صورت گیرد.

قسمتی از تصویر تیره شده است:

 گاهی علاوه بر مشکل تاریک و روشن شدن تصویر از قسمت بالا، کاربران با تیره شدن قسمتی از صفحه نیز رو به رو می شوند. این اتفاق گاهی در قسمت های مختلف صفحه نمایش رخ می دهد، به عنوان یکی دیگر از نگرانی های این افراد حساب می شود. تعمیر فوری تلویزیون پلاسما در منزل

 یکی از مشکلات بک لایت را می توان این موضوع دانست در صورتی که صفحه دچار ضربه نشده باشد، چرا که  علت این حادثه مربوط به بخشی از  LED BAR که خاموش شده ، می توان با بهره گیری از تعمیرکاران متخصص آن را تعمیر کرد، اما معمولا اگر صفحه ضربه خورده باشد، پنل باید تعویض گردد که کاربر با هزینه بالایی رو به رو خواهد شد. تعمیر فوری تلویزیون پلاسما در منزل

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

امروزه ارائه سرویس های فنی و مناسب یکی از نیاز های افراد در شهر ها به شمار می رود. با این حال کیفیت خدمات و ارائه سرویس به موقع و با کیفیت بسیار اهمیت بالایی دارد. تعمیر فوری تلویزیون پلاسما در منزل

تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران با همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص  می تواند تعمیر تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان به صورت حرفه ای و منصفانه ترین هزینه رفع کند. این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما باعث می شود تلویزیون را به بهترین نحو تعمیر نمایید. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارائه ضمانت کیفی برای شما عزیزان صورت می گیرد. متخصصین ما سعی دارند تا با ارائه به وقت و منظم علاوه بر برطرف کردن مشکل شما عزیزان لذت ویژه ای از سرویس دهی و خدمات را برای شما دوستان فراهم نمایند.