تعمیر پلاسماهای بانه ای در شرق تهران

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک

تعمیرات تلویزیون در تهران

تعمیرات واهمیت آن در زندگی روزمره

امروزه تلویزیون ها را می توان در مجموعه ای از لوازم خانگی ضروری هر خانه دانست که در این موضوع ضمن نقش مهمی که در هر خانه به عهده دارند، نقشی چون جمع کردن اعضای خانواده و ایجاد سرگرمی و اوقاتی شاد در مهمانی ها و شب نشینی های را نیز ایفا می کنند. تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر تلویزیون  از دسته مهارت هایی می باشد که به تجربه و دانش زیادی احتیاج دارد. تعمیر پلاسماهای بانه ای در شرق تهران

 اگر برای تعمیر تلویزیون خود به دنبال تعمیرکار تلویزیون مجرب و متخصص هستید، دقت زیادی خرج کنید، چراکه افراد زیادی بدون تخصص دست به این کار می زنند در صورتی که هنوز مهارت بالایی کسب نکرده اند، به همین دلیل خرابی تلویزیون و یا از کار افتادن کلی آن باعث وارد شدن ضربه بزرگی به فراغت و آسایش تمام اعضای خانواده می گردد.

طرفداران فیلم و سریال و ورزش‌های هیجانی از جمله فوتبال علاقمند ند که درزمان مشاهده برنامه های مورد علاقه خود  تصویر و رنگ در بالاترین حد کیفیت خود قرار داشته باشد..

این مرکز با ارائه خدماتی بی بدیل توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب، متعهد به بازگرداندن رفاه و شادی به خانه های شما است. تعمیر و نصب تلویزیون شما در سریعترین زمان ممکن توسط متخصصین مجربی که هر یک در زمینه تعمیرات یکی از برندهای معتبر تلویزیون دوره تخصصی  و کاملی را آموزش دیده اند و دارای تسلط بالایی می باشند، ارائه می گردد. تعمیر پلاسماهای بانه ای در شرق تهران

همچنین این کارگاه با به کارگیری تجهیزات پیشرفته و دقیق تخصصی و استفاده از افراد متخصص و مجرب تعمیرات تلویزیون ، رفع هر گونه مشکل پیش آمده برای تلویزیون شما تضمین می کند. خدمات متخصصین ما در منزل و محل کار شما ارائه می شود و با توجه به مشکل دستگاه شما، احتمال دارد نیازمند انتقال به کارگاه تخصصی نیز شود.

انواع خرابی های تلویزیون که قابل تعمیر هستند

خراب شدن پنل تلویزیون

 پنل اصلی را می توان ازآسیب پذیر ترین و مهم ترین قسمت هر تلویزیون دانست که به آسانی و با کوچکترین ضربه ای آسیب می بیند. پنل ازگران ترین قطعات تلویزیون به حساب می آید که آسیب دیدگی و تعویض آن می تواند تا هشتاد درصد قیمت تلویزیون را تشکیل دهد. صفحه نمایشگر یا پنل تلویزیون را می توان در دسته ی قطعه اصلی پرکاربرد و مهم در لوازم و قطعات تلویزیون به شمار آورد. پنل تلویزیون یک لایه خارجی یا صفحه نمایش است که برای محافظت از شکستن پنل از آن استفاده می شود .

سیاه شدن یک طرف تلویزیون:

از دیگر اختلالاتی که به اجزای اصلی تلویزیون مرتبط می باشد سیاه شدن تلویزیون است. این مورد می تواند به دلیل خرابی پنل تلویزیون، مردگی و سوختگی پیکسل ها و یا خرابی بک لایت اتفاق افتد. تعمیر پلاسماهای بانه ای در شرق تهران

تصویر در تلویزیون دو عدد می شود:

از دلایل دو عدد شدن تصویر به خرابی برد تیکان می توان اشاره کرد که ارتباطی به رنگ هایی که در تلویزیون وجود دارد، ندارد. بهترین  راه  برای حل این مشکل ،که خودتان هرگز دست به تعمیر نزنید زیرا ممکن هست علاوه بر اینکه مشکل را رفع ننمایید،  باعث به وجود آمدن مشکل حاد تر و هزینه بیشتری نیز گردید.

تصویر محو از یک رنگ اضافی:

بعضاً ممکن هست رنگ ها در تصویر به شکل واقعی خودشان به نمایش در نیایند اما تصاویر درست مشاهده داده شود ، یا حتی اگر یک رنگ اضافی به صورت غیر‌عادی در تصویر ظاهر گردد ،در این صورت نیز باید پنل دستگاه را تعویض نمایید چون اولین لایه آن دچار آسیب گردیده است. تعمیر پلاسماهای بانه ای در شرق تهران

فلت پنل تلویزیون

تصویر تلویزیون های LED, LCD  شامل چندین ستون رنگی کنار هم است که اطلاعات هر یک از این ستون ها از طریق یک قطعه ارتباطی به صفحه نمایش منتقل می شود که به این قطعه فلت پنل می گویند. در حقیقت یک کابل ارتباطی که در وسط آن IC پردازشگر قرار دارد. ورودی این کابل اطلاعات تصویر را از برد آدرس و خروجی آن اطلاعات تصویر پردازش شده را  برای خطوط متفاوت تصویر انجام می دهد و اتصال فلت ها در هر دو قسمت اتصال برد آدرس و پنل به شکل بایدینگ می شود.

از محبوب ترین و پرفروش ترین ها دربازار امروزی تلویزیون هایی از جمله پلاسما ال سی دی و ال ای دی می باشند، اما با این وصف به دلیل هایی مثل ضربه خوردن ،قطع و وصل شدن برق وخرابی های قطعات اصلی و یا هر دلیل دیگری دچار مشکل خواهد گشت که در ادامه به چند مورد از مهم ترین و بارز ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

خاموش شدن تلویزیون

گاهی ممکن است که دستگاه به صورت ناگهانی دچار خاموشی غیر منتظره گردد و دیگر روشن نشود .در ادامه علت های آن برای شما بیان خواهیم نمود.

نوسانات برقی

 خاموش شدن ناگهانی تلویزیون می‌ تواند به علت نوسانات ایجاد شده در برق و خرابی پاور باشد. تلویزیون های جدید به علت اینکه با ولتاژ بسیار پایین نیز عملکرد خود را دارند، غالباً با نوسانات برق دچار خرابی می‌ گردند. بنابراین توصیه داریم که از اتصال مستقیم دوشاخه تلویزیون به پریز برق خودداری نمایید و در این میان از محافظ‌ های برق استفاده کنید تا از خرابی های احتمالی نیز پیشگیری گردد.

تعمیر بک لایت تلویزیون 

بک لایت، نور پشت صفحه تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی است. وقتی بک لایت تلویزیون خراب می شود نور صفحه قطع و صفحه تلویزیون سیاه می شود. در این حالت تلویزیون روشن می باشد و شما صدای تلویزیون را به تنهایی خواهید شنید.  می توانید شبکه های تلویزیون را عوض کنید اما تصویر مشاهده نمی شود. هزینه تعمیر بک لایت با توجه به مدل و اینچ تلویزیون متغیر می باشد.

استفاده از کابل hdmi نامناسب و نامرغوب :

کابل hdmi چیست ؟

 از وظایف اصلی  کابل hdmi را انتقال  تصویر و صدا با کیفیت بالا از لپ تاپ یا دیگر وسایل به تلویزیون می توان دانست.

یکی دیگر از عوامل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، استفاده از کابل نامرغوب HDMI  است. استفاده از کابل های نامرغوب و فیک جهت اتصال سایر دیوایس‌ ها به تلویزیون، سبب اتصالی دستگاه و خرابی آن می گردد. بنابراین توصیه می‌ شود جهت وصل کردن دستگاه‌ های دیگر به تلویزیون خود صرفاً از کابل ارائه شده همراه خود دستگاه استفاده کنید.

خرابی آی سی برد پاور

برد پاور یا منبع تغذیه را می توان جزء  قطعات اصلی دانست چرا که وظیفه  تبدیل ولتاژ ها به یکدیگر را به عهده دارد. در صورت خرابی برد پاور یا منبع تغذیه نیز می تواند منجر به خاموشی و نداشتن تصویر گردد. نکته مهم اینکه این قطعه قابل تعمیر می باشد. برای اینکار می توانید با نمایندگی های مجاز و رسمی در تهران تماس برقرار نمایید.

استفاده از فلش مموری ویروسی :

 تلویزیون های پیشرفته امروزی از قابلیت های بالایی  برخورد دار می باشند که می توان قابلیت اتصال را از جمله موارد مهم آن ها شناخت. شما می توانید انواع فلش ها را به آنها وصل کنید و همچنین رسانه های مختلفی مثل عکس ها و فیلم های فلش در تلویزیون تماشا نمایید. گاهی اوقات ممکن است این فلش مموری ها آلوده به ویروس باشند که در صورت اتصال منجر به خاموشی ناگهانی دستگاه می شود. حتما سعی داشته باشید  قبل از وصل کردن فلش به دستگاه تلویزیونتان آن را چک کرده تا از ویروسی شدن آن جلوگیری نمایید.

برای از بین بردن این ویروس ها و نصب آنتی ویروس بر روی دستگاه تلویزیون خود می توانید با نمایندگی های رسمی و مجاز در تهران تماس برقرار کنید.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

یکی از تخصصی­ ترین مراکز تعمیرات تلویزیون که با بهره­گیری از تکنسین­ها تعمیرکاران مجرب اقدام به تعمیر انواع مختلف تلویزیون ها­ دارد شرکت تعمیرات تلویزیون فدک می باشد. این مرکز ضمن تشخیص درست ، با کمترین هزینه دستگاه شما را تعمیر می نماید.

هر تلویزیونی که دچار مشکل شده است در هنگام جابه ­جایی تا تعمیرگاه مربوطه ممکن هست دچار آسیب­ های جدی تر نیز گردد .این شکستگی­ ها و ترک­ های کوچکی که حتی ممکن هست پنل را نیز شامل شود  می تواند مثالی از این آسیب ­های احتمالی آن باشد که باید از آن اتفاق جلوگیری کرد. به همین دلیل تعمیرگاه ­های معتبر و متخصص تلویزیون به منظور کاهش اتفاق ها و آسیب ­ها امکان تعمیر در محل را برای مشتریان خود فراهم کرده است. تمام تلاش اين مجموعه آن است تا خرابي و مشکل تلويزيون برطرف شود و خرابي تکرار نگردد. پس از تمام شدن فرآيند تعميرات ، بررسي‌هاي نهايي انجام می شود و کارشناسان فني، پس از انجام تست‌ تلويزيون و اطمينان از عملکرد صحيح دستگاه، آن را تحويل مي دهند.