تعمیر پلاسماهای بانه ای در شمال تهران

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک

تعمیر تلویزیون در تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

یکی از بزرگترین قسمت های زندگی هر بشری استفاده از دنیای دیجیتال در قرن 21  می باشد. شناخت تلویزیون در زندگی امروزی صحبت های بسیار زیادی برای گفتن دارد . درصد بالایی از خانواده ها و حتی جوانان روزانه اوقات فراغت خود را با تلویزیون ها می گذرانند. در این دستگاه ها ضمن پخش برنامه های سرگرم کننده برنامه های آموزشی نیز پخش می شود. همچنین با پیشرفت علم تلویزیون ها دیگر به انواع مرورگرها و شبکه های اینترنتی به راحتی قابلیت دسترسی و اتصال دارند و به آسانی می توانند از این طریق به انواع فیلم ها و برنامه ها دسترسی پیدا نمایند و به صورت آنلاین استفاده کنند. تعمیر پلاسماهای بانه ای در شمال تهران

خرابی های رایج تلویزیون

 امروزه کیفیت تلویزیون ها روز به روز روند صعودی دارد به طوری که کیفیت آن در مقایسه با گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین ها امروز دربازارها، تلویزیون های پلاسما ال سی دی و ال ای دی دی اند که می تواند به علت هایی مثل ضربه خوردن، قطع و وصل شدن برق وخرابی های قطعات اصلی و یا هر دلیل دیگری دچار مشکلاتی شوند که در ادامه به چند نمونه از مهم ترین و متداول ترین آنها اشاره خواهیم نمود. تعمیر پلاسماهای بانه ای در شمال تهران

فراموش کردن رمز تلویزیون :

یکی از رایج ترین اتفاقاتی که ممکن است در لیست خرابی ها فراموش کردن رمز تلویزیون هست که می تواند برای کاربران این دستگاه اتفاق افتد. هر فرد ممکن هست به دلایل مختلفی رمز تلویزیون خود را فراموش کند. در این هنگام مهم ترین مسئله بازیابی رمز می باشد تا فرد بتواند مانند گذشته از آن  به راحتی مجددا استفاده نماید.

بازیابی رمز تلویزیون:

بازیابی رمز تلویزیون یکی از مهم ترین درخواست هایی است که کاربران این دستگاه از مراکز درخواست دارند. برای این کار ابتدا باید دقت نمایید که آیا تلویزیون شما webos می باشد یا خیر webos. چرا که بازیابی رمز در این دو نوع متفاوت می باشد. تعمیر پلاسماهای بانه ای در شمال تهران

اگر منوی برنامه های کاربردی در پایین صفحه قرار دارد، با انتخاب گزینه Home بتوانید وارد آن شوید، تلویزیون شما webos می باشد در غیر این صورت غیر webos خواهد بود.

خرابی لامپ های تصویر تلویزیون

لامپ تلویزیون با فراهم کردن روشنایی مورد نیاز برای  به نمایش رسیدن  تصویر نقش مهمی را اجرا می کند. اگر لامپ تصویر تلویزیون دچار اختلال گردد، تصویر از بین رفته و یا قطع و وصل خواهد شد. یکی از مهم­ترین دلایلی که باعث خرابی لامپ ها می شود، استفاده بیش از حد تلویزیون می باشد. اگر تلویزیون همیشه در حال روشنی باشد، گرمای زیادی در قطعات ایجاد می شود. افزایش تدریجی حرارت قطعات تلویزیون آسیب جدی وارد می نماید که در بیشتر مواقع لامپ تصویر بیشترین حساسیت را  در این رابطه مشخص می کند. تعمیر پلاسماهای بانه ای در شمال تهران

خرابی مین برد و یا فرسودگی قطعات مین برد :

 از اصلی ترین قطعات در تلویزیون ها مین برد ها هستند که نقش آن ها در تلویزیون کنترل کردن دستگاه شما می باشد، که نقش مهمی همچون عضو های بدن انسان را اجرا می کنند که خراب شدن آن شما را با چالش سختی  رو به رو می کند.گاهی استفاده زیاد و روشن بودن ساعات طولانی تلویزیون در شبانه روز علت فرسودگی مین برد ها می باشد و قطعات مین برد را فرسوده می نماید. همه اینها دلایلی است برای خاموش شدن ناگهانی تلویزیون که شما به راحتی با برقراری تماس با نمایندگی های رسمی درتهران علت را پیدا نموده و با کم ترین هزینه مشکلات را  به راحتی برطرف نمایید.

سیاه شدن یک طرف تلویزیون:

از دیگر اختلالاتی که قطعا به اجزای اصلی تلویزیون مرتبط می شود می توان به سیاه شدن تلویزیون اشاره نمود. این مورد می تواند به دلیل خرابی پنل تلویزیون، مردگی و سوختگی پیکسل ها و یا خرابی بک لایت اتفاق افتد.

تصویر محو از یک رنگ اضافی:

گاهی ممکن هست رنگ ها در تصویر به شکل واقعی خودشان مشاهده نشوند، اما تصاویر درست نمایش داده شود، یا حتی اگر یک رنگ اضافی به صورت غیر‌عادی در تصویر نمایان شود، در این صورت نیز باید پنل دستگاه را تعویض نمایید چرا که اولین لایه آن دچار آسیب شده است.

تصویر در تلویزیون دو عدد می شود:

از دلایل دو عدد شدن تصویر می توان به خرابی برد تیکان اشاره کرد. ارتباطی به رنگ هایی که در تلویزیون وجود دارد، ندارد. بهترین  راه  برای حل این مشکل که خودتان هرگز دست به تعمیر آن اقدام نکنید، زیرا ممکن هست ضمن اینکه مشکل را رفع ننموده، منجر به وجود آمدن مشکل حاد تر و هزینه بیشتری نیز گردد.

خاموش شدن تلویزیون

گاهی ممکن هست که دستگاه به صورت ناگهانی دچار خاموشی شود و دیگر روشن نشود .در ادامه علت های آن برای شما بیان خواهیم نمود.

تعمیر بک لایت تلویزیون 

بک لایت، نور پشت صفحه تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی را شامل می گردد. وقتی بک لایت تلویزیون خراب می شود نور صفحه قطع و صفحه تلویزیون به سیاهی کشیده می شود که در این حالت تلویزیون روشن است و شما صدای تلویزیون را تنها خواهید شنید و می توانید شبکه های تلویزیون را عوض کنید اما تصویر نمایان نمی شود. هزینه تعمیر بک لایت با توجه به مدل و اینچ تلویزیون متغیر است.

نوسانات برقی

 خاموش شدن ناگهانی تلویزیون می‌ تواند به دلیل نوسانات ایجاد شده در برق و خرابی پاور مربوط شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین عمل می نمایند، غالباً با نوسانات برق دچار خرابی می‌ گردند. بنابراین به کاربران عزیز توصیه داریم که از اتصال مستقیم دوشاخه تلویزیون به پریز برق خودداری نمایند و در این میان از محافظ‌ های برق استفاده کنند تا از خرابی های احتمالی نیز پیشگیری گردد.

تاریک و روشن شدن تصویر از بالا

افراد زیادی با نمایندگی های تخصصی ما تماس برقرار می کنند و مشکل  دستگاه خود را تاریک و روشن شدن تصویر اعلام می دارند. این خرابی ها به این صورت هست که قسمتی از تصویر مشاهده نمی شود. دلیل این خرابی ها به طور معمول می تواند به دلیل اختلال در پنل دستگاه رخ دهد. از مهم ترین جزء قطعه ، می توان به پنل اشاره داشت که از گران ترین قطعه ها می باشد که خراب شدن آن باعث متحمل شدن هزینه ی زیادی می باشد. همچنین پیشنهاد می شود به علت حساس بودن این کار با تعمیرکاران مجرب و حرفه ایی در تهران تماس برقرار کنید.

 درهم آمیختگی رنگ ها :

بهم ریختن رنگ ها،اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در تمام تصویر یا قسمتی از آن ،وجود هاله ای بر روی صفحه نمایشگر همگی از جمله علت هایی است که برای خراب شدن پنل تلویزیون به شمار می روند که این مشکل  مربوط به ابتدایی ترین لایه پنل یعنی (Liquid) است.

تنها راه حل برای این موضوع ، تعویض پنل تلویزیون است که انجام این کار ممکن است هزینه زیادی را برای شما به بار آورد. برای اینکه بتوانید این مشکل را به آسانی و با کم ترین هزینه حل نمایید بهتر هست با تکنسین های مجرب و متخصص در تهران تماس برقرار نمایید.

تعمیر مشکل صدای تلویزیون

از مشکلات شایع ،خرابی صدا در تلویزیون های ال ای دی است. در صورتی که صدای تلویزیون شما قطع شود ابتدا به منوی تلویزیون مراجعه ، سپس ضمن رفتن به قسمت تنظیمات صدا از خاموش یا روشن بودن صدای تلویزیون اطمینان خاطر پیدا نمایید. در صورتی که تنظیمات صحیح بود از یک هدفون استفاده نمایید و آن را به ورودی هدفون تلویزیون بگذارید، در صورتی که صدا وجود داشت احتمال زیاد بلندگوی تلویزیون خراب خواهد بود و باید تعویض شود. در این حالت شما می توانید با مرکز تعمیر تلویزیون در تهران تماس برقرار کنید و درخواست راهنمایی و تعمیر آن را نمایید.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

شرکت تعمیرات تلویزیون فدک یکی از تخصصی­ترین مراکز تعمیرات تلویزیون است که با بهره­ گیری از دانش روز و تکنسین­ها و تعمیرکاران  مجرب اقدام به تعمیر انواع مدل­های مختلف تلویزیون می دارد. ما در مرکز خود تعمیرکاران مجرب و مسلط به انواع برندهای تلویزیون را استخدام نموده ایم تا آسودگی خیال مشتریان را فراهم کنیم که در  ضمن راحتی نیز بتوانند تعمیر تلویزیون خود را به دست افراد متخصص آن برند بسپارند.