تعمیر پلاسماهای بانه ای در مرکز تهران

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک

تعمیرات تلویزیون در تهران

تعمیرات واهمیت آن در زندگی روزمره

ازلذت بخش ترین تفریحات دوران کودکی، می توان به مشاهده برنامه های مورد علاقه مان اشاره کرد. ما هرروز، با یک خوراکی خوشمزه به تماشای ان می پرداختیم، لذت تفریح بعدازظهرهایمان را با هیچ چیزی تعویض  نمی‌کردیم و عزیزترین دوست ما برای گذران ساعت‌های بعد از مدرسه یا کل روز تماشای تلویزیون به شمار می رفت. تعمیر پلاسماهای بانه ای در مرکز تهران

 این خاطره برای ما یا حتی پدر مادرهایمان مربوط می شود که در آن زمان تصاویر برنامه ها تنها به صورت سیاه و سفید مشاهده می شد. قدیمی‌ترها برای دیدن دو سه ساعت در روز انتظار طولانی به سر می بردند. خاطره روزهایی که این وسیله برای اولین بار به خانه آنها آمده و بعضی از مردم با  تلویزیونشان کسب درآمد می‌کردند و همچنین برای تعمیر تلویزیون در منزل امکاناتی پیش بینی نشده بود که امروزه با وجود پیشرفت های چشمگیر دستگاه ، برای این مشکلات ننیز پیش بینی هایی صورت گرفته است.

 اگر نیازمند به تعمیر تلویزیون خود هستید و به دنبال تعمیرکار تلویزیون مجرب و متخصص هستید، لازم هست توجه زیادی کنید و در انتخاب تعمیرگاه و تعمیرکار وسواس زیادی خرج دهید، چراکه افراد زیادی بدون تخصص دست به این کار می زنند در صورتی که هنوز مهارت بالایی کسب نکرده اند، به همین دلیل خرابی تلویزیون و یا از کار افتادن کلی آن باعث وارد شدن ضربه بزرگی به فراغت و آسایش تمام اعضای خانواده می گردد.

این مرکز با ارائه خدماتی بی بدیل توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب، متعهد به بازگرداندن رفاه و شادی به خانه های شما هستند. تعمیر و نصب تلویزیون شما در سریعترین زمان ممکن توسط متخصصین مجربی که هر یک در زمینه تعمیرات یکی از برندهای معتبر تلویزیون دوره تخصصی  و کاملی را آموزش دیده اند و دارای تسلط بالایی می باشند، ارائه می گردد. تعمیر پلاسماهای بانه ای در مرکز تهران

این کارگاه با به کارگیری تجهیزات پیشرفته و دقیق تخصصی و استفاده از افراد متخصص و مجرب تعمیرات تلویزیون ، رفع هر گونه مشکل پیش آمده برای تلویزیون شما تضمین می کند. خدمات متخصصین ما در منزل و محل کار شما ارائه می شود و با توجه به مشکل دستگاه شما، احتمال دارد نیازمند انتقال به کارگاه تخصصی نیز باشد.

انواع خرابی های تلویزیون که قابل تعمیر هستند

خراب شدن پنل تلویزیون

 ازآسیب پذیر ترین و مهم ترین قسمت هر پنل اصلی می باشد که به راحتی  و با کوچکترین ضربه ای آسیب می بیند. پنل را می توان گران ترین قطعه تلویزیون دانست که آسیب دیدگی و تعویض آن می تواند تا هشتاد درصد قیمت تلویزیون را شامل شود. صفحه نمایشگر یا پنل تلویزیون را می توان در دسته ی قطعه اصلی پرکاربرد و مهم در لوازم و قطعات تلویزیون به حساب آورد. پنل تلویزیون یک لایه خارجی یا صفحه نمایش است که برای محافظت از شکستن پنل از آن استفاده می شود . تعمیر پلاسماهای بانه ای در مرکز تهران

سیاه شدن یک طرف تلویزیون:

از دیگر اختلالاتی که قطعا به اجزای اصلی تلویزیون مرتبط است، سیاه شدن تلویزیون را می توان اشاره کرد. این مورد می تواند به دلیل خرابی پنل تلویزیون، مردگی و سوختگی پیکسل ها و یا خرابی بک لایت اتفاق افتد.

تصویر در تلویزیون دو عدد می شود:

از علل های دو عدد شدن تصویر خرابی برد تیکان را می توان اشاره داشت که ارتباطی به رنگ هایی که در تلویزیون وجود دارد، ندارد. راه حل این مشکل تنها می توان گفت هرگز خودتان هرگز دست به تعمیر نزنید زیرا ممکن هست علاوه بر اینکه مشکل را رفع نکنید باعث به وجود آمدن مشکل حاد تر و هزینه بیشتری نیز شوید.

تصویر محو از یک رنگ اضافی:

بعضاً ممکن هست رنگ ها در تصویر به شکل واقعی خودشان نمایان نشوند اما تصاویر درست مشاهده داده شود ، یا حتی اگر یک رنگ اضافی به صورت غیر‌عادی در تصویر ظاهر شود ،در این صورت نیز باید پنل دستگاه را تعویض کنید چون اولین لایه آن دچار خرابی گردیده است. تعمیر پلاسماهای بانه ای در مرکز تهران

خاموش شدن تلویزیون

گاهی ممکن است که دستگاه به صورت ناگهانی دچار خاموشی شود و دیگر روشن نشود .در ادامه علت های آن برای شما بیان خواهیم نمود.

نوسانات برقی

 خاموش شدن ناگهانی تلویزیون می‌ تواند به علت نوسانات ایجاد شده در برق و خرابی پاور مربوط شود. تلویزیون های جدید به علت اینکه با ولتاژ بسیار پایین نیز عملکرد خود را دارند، غالباً با نوسانات برق دچار خرابی می‌ شوند. بنابراین توصیه داریم که از اتصال مستقیم دوشاخه تلویزیون به پریز برق خودداری کنید و در این میان از محافظ‌ های برق استفاده کنید تا از خرابی های احتمالی نیز پیشگیری گردد.

فلت پنل تلویزیون

تصویر تلویزیون های LED, LCD از چندین ستون رنگی کنار هم متشکل شده که اطلاعات هر یک از این ستون ها از طریق یک قطعه ارتباطی به صفحه نمایش منتقل می شود و به این قطعه فلت پنل می گویند. در حقیقت یک کابل ارتباطی که در وسط آن IC پردازشگر موجود هست. ورودی این کابل اطلاعات تصویر را از برد آدرس و خروجی آن اطلاعات تصویر پردازشی برای خطوط متفاوت تصویر است و اتصال فلت ها در هر دو قسمت اتصال برد آدرس و پنل به شکل بایدینگ هست.

از محبوب ترین و پرفروش ترین ها دربازار امروزی تلویزیون هایی از جمله پلاسما ال سی دی و ال ای دی می باشند، اما با این وصف به دلیل هایی مثل ضربه خوردن ،قطع و وصل شدن برق وخرابی های قطعات اصلی و یا هر دلیل دیگری دچار مشکل خواهد شد که در ادامه به چند مورد از مهم ترین و بارز ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

خرابی بک لایت

از دلایل مهم  سیاه شده تصویر تلویزیون ، مشکل خرابی بک لایت دستگاه است. هنگامی که بک لایت تلویزیون با مشکل رو  به رو می شود، لکه ‌هایی سیاه و تیره بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می گردد. لازم است در صورت مواجه شدن با این مشکل در سریعترین زمان برای تعمیر آن اقدام کنید. چرا که خرابی بک لایت در یک قسمت، موجب سرایت خرابی به ولتاژ لامپ‌های معیوب در بین لامپ های سالم شده و در نهایت  موجب خرابی زودتر دستگاه می شود که در این صورت شما را با هزینه ی بالایی رو به رو خواهد کرد.

استفاده از کابل hdmi نامناسب و نامرغوب :

کابل hdmi چیست ؟

 از وظایف اصلی  کابل hdmi را انتقال  تصویر و صدا با کیفیت بالا از لپ تاپ یا دیگر وسایل به تلویزیون می باشد.

یکی دیگر از عوامل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، استفاده از کابل نامرغوب HDMI  در اتصال به دستگاه می باشد.کابل های نامرغوب و فیک جهت اتصال سایر دیوایس‌ ها به تلویزیون، سبب اتصالی دستگاه و خرابی آن می شود. بنابراین توصیه داریم جهت وصل کردن دستگاه‌ های دیگر به تلویزیون خود صرفاً از کابل ارائه شده همراه خود که ارجینال آن می باشد استفاده کنید.

خرابی آی سی برد پاور

برد پاور یا منبع تغذیه را می توان جزء  قطعات اصلی دانست چرا که وظیفه  تبدیل ولتاژ ها به یکدیگر را دارد که در صورت خرابی برد پاور یا منبع تغذیه نیز می تواند موجب خاموشی و نداشتن تصویر شود. نکته مهم اینکه این قطعه قابل تعمیر هست. برای اینکار می توانید با نمایندگی های مجاز و رسمی در تهران تماس برقرار نمایید.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

گاهی دستگاهی که با مشکل مواجه شده در هنگام جابه ­جایی تا تعمیرگاه مربوطه ممکن است دچار آسیب­ های جدی تر نیز گردد .این شکستگی­ ها و ترک­ های کوچکی که حتی ممکن هست پنل را نیز شامل درگیر کند  می تواند مثالی از این آسیب ­های احتمالی باشد که باید از آن اتفاق جلوگیری کرد. به همین دلیل تعمیرگاه ­های معتبر و متخصص تلویزیون به منظور کاهش اتفاق ها و آسیب ­ها امکان تعمیر در محل را برای مشتریان خود فراهم نموده است. تمام تلاش اين مجموعه آن است تا خرابي و مشکل تلويزيون در کم ترین زمان  برطرف گردد. پس از تمام شدن فرآيند تعميرات ، بررسي‌هاي نهايي انجام می شود و کارشناسان فني، پس از انجام تست‌ تلويزيون و اطمينان از عملکرد صحيح دستگاه، آن را تحويل مي دهند.

یکی از تخصصی­ ترین مراکز تعمیرات تلویزیون که با بهره­گیری از تکنسین­ها تعمیرکاران مجرب ،اقدام به تعمیر انواع مختلف تلویزیون ها­ دارد مرکز تعمیرات تلویزیون فدک هست. این مرکز ضمن تشخیص درست ، با کمترین هزینه دستگاه شما را درست می نمایند.