نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون ایکس ویژن

تعمیرات تلویزیون در سه راه افسریه

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون ایکس ویژن

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

در دنیای تکنولوژی امروز، تلویزیون ها نقش پر رنگی در روزمره افراد ایفا می کنند، می توان این دستگاه را در دسته ی لوازم ضروری و بسیار مهم هر خانه به شمار آورد که جدانشدنی از زندگی روزمره انسان ها از گذشته تا به امروز می باشد. پیشرفت تکنولوژی سبب افزایش روز به روز تلویزیون ها شده است. از جمله امکانات خوبی که تلویزیون ها دارند قابلیت اتصال به اینترنت و انواع مرورگرها، استفاده از بلوتوث، اتصال انواع ورودی های متنوع مثل لپ‌تاپ ها و هارد ها و …. که باعث ارتباط راحت تر با لوازم الکترونیکی شده است.

تخصصی ترین مرکز تعمیرات پنل تلویزیون

چنانچه در زمان استفاده از دستگاه متوجه بروز مشکلاتی و اختلال در پنل تلویزیون شدید می توانید با مطالب و موارد گفته شده تا حدودی ضمن تشخیص خودتان مشکل را حل نمایید. توصیه می کنیم تعمیرات تلویزیون و رفع اشکالات پیش آمده در آن را به کارشناسان کار بلد بسپارید و در صورت نداشتن تخصص از ورود به این کار جلوگیری کنید. نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون ایکس ویژن

آب خوردگی پنل تلویزیون

آبخوردگی در پنل تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی اصطلاحی می باشد که در واقع مربوط به نفوذ مایعات پاک کننده همچون شیشه شوی از فاصله بسیار کم بین قاب و صفحه نمایش تلویزیون اتفاق می افتد.گاهی مواقع زمان بازی کودکان و یا تمیزکردن تلویزیون به علت اسپری کردن مستقیم مایع پاک کننده روی صفحه نمایشگر، مایعات که بیس آن ها نیز رسانا می باشند از پایین پنل بین قاب دستگاه و صفحه نمایش به داخل دستگاه نفوذ می کند و چون جایگاه قرار گرفتن فلت های منتقل کننده اطلاعات تصویر در زیر پنل

تلویزیون است باعث اتصال پین های مختلف این فلت ها به یکدیگر می شوند که برخی از آنها ولتاژ و برخی دیگر اطلاعات تصور را انتقال می دهد.

استند بای تلویزیون و خارج نشدن از این حالت

اگر در دستگاه خود با این مشکل رو به رو شدید، جهت تعمیرات پنل تلویزیون باید برد پاور را مورد بررسی قرار دهید. در صورت سالم بودن این بخش این احتمال وجود دارد که مین برد دستگاه دچار مشکل شده باشد که نیازمند به سپردن به افراد متخصص و کاربلد می باشد.

سوختن پیکسل ها

در پنل تلویزیون ، پیکسل ها 3 عدد ساب برای ساخت رنگ دارند. کنترل پیکسل ها به شکل دسته جمعی توسط ترانزیستورها صورت می پذیرد. چنانچه که در بخش های ذکر شده مشکلی رخ دهد، پیکسل به حالت خاموش درمی آید که به اصطلاح سوختگی پیکسل یا پیکسل سوختگی رخ می دهد. ریشه یابی علت اتفاق خرابی پنل تلویزیون ها نیازمند به بررسی و عیب یابی دقیق و تخصصی است که تنها با مراجعه به یک مرکز مجاز تعمیراتی معتبر ومجاز صورت می گیرد.

تعمیر تلویزیون معیوب:

برای تعمیر تلویزیونی که دچار مشکل شده است، در ابتدا باید فلت­ هایی را که دچار خرابی شده را چک نمود. در صورتی که آسیب وارد شده جدی باشد، نیاز به تعویض دارند. در غیر این صورت می­ توان به بهبود مشکلی که در فلت ایجاد شده رسیدگی نمود.

اگر که آب خوردگی تلویزیون در زمان خاموش بودن تلویزیون اتفاق افتد، کم­ ترین آسیب به دستگاه شما وارد می شود. اما اگر تلویزیون در حالت روشن باشد آسیب واردشده بیشتر خواهد بود. بهترین راه برای حل مشکل وکاهش آن، خاموش کردن هر چه سریع ­تر تلویزیون است.

برای رفع مشکل آب خوردگی تلویزیون بهتر است در هنگام رو یا رویی با این مشکل ابتدا دستگاه خود را خاموش کنید. سپس با تعمیرکار مربوطه برای حل این مشکل تماس بگیرید.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

مرکز تعمیرات تلویزیون فدک به عنوان یکی از تخصصی­ترین مراکز تعمیرات تلویزیون می باشد که با بهره­گیری از تکنسین­ها و متخصصین باسابقه اقدام به تعمیر انواع مختلفی از تلویزیون ها­ را می کند.

هر تلویزیونی که دچار ایراد شده باشد، در هنگام جابه ­جا کردن آن به تعمیرگاه مربوطه امکان دارد دچار آسیب ­های دیگری از قبیل شکستگی یا ترک خوردگی پنل گردد.تعمیرگاه­ های معتبر و متخصص تلویزیون به منظور کاهش این آسیب­ها امکان تعمیر در محلی که تلویزیون در آن قرار داده را در اختیار مشتری گذاشته تا در کم ترین زمان بهترین عملکرد را اجرا کنند.