نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون دوو

تعمیرات تلویزیون در سه راه افسریه

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون دوو

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

در گذشته تا به امروز می توان مهم‌ترین علتی کهسبب جمع کردن خانواده دور هم شده را تلویزیون ها دانست اما با توجه به سبک زندگی این روزها، معولا می توان گفت وجود تلویزیون در هر خانه به بیش از یک عدد افزایش پیدا کرده، به گونه ای که  یک دستگاه در هر اتاق برای اعضای خانواده تجهیز شده می باشد.

تعمیرات تلویزیون زمانی شروع می شود که شما با یکی از این مشکلات تلویزیون مواجه شوید. از جمله خرابی ها را می توان به مواردی چون روشن نشدن تلویزیون ، تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد، تلویزیون خاموش و روشن می شود، تصویر تلویزیون پرش دارد، تصویر تلویزیون تیره شده است و… اشاره کرد.

 پیشرفت علم موجب متصل شدن ساده تر تلویزیون ها به انواع مرورگرها و شبکه های اینترنتی و همچنین قابلیت دسترسی و اتصال آسان به اینترنت گردیده که کاربران می توانند از این طریق به انواع فیلم ها و برنامه ها دسترسی پیدا نمایند و به صورت آنلاین بهره مند شوند. نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون دوو

تعمیر مشکل صدای تلویزیون

خرابی صدا در تلویزیون های ال ای دی، از مشکلات شایع می باشد. اگردر حین تماشا متوجه قطعی صدای تصویر گشتید اولین گام مشاهده منوی تلویزیون می باشد ، سپس ضمن رفتن به قسمت تنظیمات صدا از خاموش یا روشن بودن صدای تلویزیون اطمینان خاطر پیدا کنید. اگر که تنظیمات درست صورت گرفته باشد از یک هدفون استفاده نمایید و آن را به ورودی هدفون تلویزیون قرار دهید، در صورتی که صدا وجود داشت احتمال زیاد بلندگوی تلویزیون مشکل پیدا کرده و باید تعویض شود. در این حالت شما می توانید با مرکز تعمیر تلویزیون در تهران تماس برقرار کنید و درخواست راهنمایی و تعمیر آن را کنید.

کانال یابی خودکار : (Auto Tuning)

برای کانال یابی خودکار می­توانید مسیر زیر را دنبال کنید.

ابتدا دکمه‌ی Smart که بر روی کنترل دستگاه قرار دارد را بزنید و از آن طریق وارد Setting > Channel در تنظیمات تلویزیون شوید.

در منو، از گزینه­ی Auto Tuning یا کانال‌یابی خودکار استفاده کنید.

توسط گزینه‌ی Start روند کانال یابی را آغاز کنید.

در آخر کار، گزینه‌ی Done را انتخاب کرده و خارج گردید.

کانال یابی دستی : (Manual Tuning)

برای انجام کانال‌یابی دستی می­توانید مطلب زیر را مطالعه و مرحله به مرحله ثبت نمایید.

  1. گزینه‌ی کانال یابی دستی را با وارد شدن به بخش تنظیمات و منوی کانال­ها انتخاب کنید.
  2. بعد از آن گزینه‌ی تلویزیون دیجیتال استفاده نمایید و در قسمت UHFCH کد هر کانال را وارد و ثبت کنید. از طریق روابط عمومی استان می­توانید کد شهرستان محل سکونت خود را دریافت نمایید.
  3. گزینه‌ی به روز رسانی یا افزودن را به عنوان آخرین اقدام انتخاب نمایید تا بتوانید کانال ایجاد شده را اضافه و ثبت نمایید. در صور تی که گزینه نمایان نشده آنتن را بررسی کنید.

همان طور که در متن قبل گفته شده بود می توانید برای دریافت کانال‌های دیجیتال در تلویزیون‌های از این دو روش کانال یابی را انجام داده و سپس کانال یابی خودکار، شبکه‌ها را بر اساس ترتیب و نام ارائه شده توسط صدا و سیما انجام دهید.

از مزایای کانال یابی دستی می توان شبکه ها را به صورت مرتب شده دریافت و ثبت کرد و کانال­های تکراری در آن­ها نمی باشد. در کانال‌ یابی به روش دستی نیازمند به شماره‌ی پهنای باند کانال‌ها هستید . می­توانید از صدا و سیمای منطقه‌ی خود این اعداد را دریافت کنید.

اما اگر به شماره‌ی پهنای باند کانال‌ها دسترسی ندارید، از گرینه­ی کانال یابی خودکار استفاده کنید.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

گاها ممکن است قطعه ای که تعمیرکار تلویزیون می تواند آن را به راحتی تعمیر کنند با دستکاری‌های غیر اصولی و یا جابجایی کاملا از دور خارج گردند و نیاز به تعویض پیدا کنند که موجب ساخت هزینه بیشتری را برای شما می شود.

شرکت تعمیرات تلویزیون فدک یکی از تخصصی­ترین مراکز تعمیرات تلویزیون می باشد که با بهره­ گیری از دانش روز و تکنسین­ها و تعمیرکاران  مجرب اقدام به تعمیر انواع مدل­های مختلف تلویزیون می نماید.