نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

دوستداران فیلم و سریال و فوتبال به خوبی از ارزش بالای تلویزیون و صفحه‌ی نمایش آگاهی دارند. از لذت بخش ترین  بخش های  تماشای برنامه ‌های تلویزیونی ، دیدن در تلویزیون با ابعاد بزرگ و کیفیت بالا است که لذت ‌بخش و حس سینما را به بیننده منتقل می کند. امروزه برند های زیادی در سراسر دنیا از انواع تلویزیون براساس دانش و  فناوری روز تولید و ارائه می شود.

درهم آمیختگی رنگ ها :

بهم ریختن رنگ ها،اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در تمام تصویر یا قسمتی از آن ،وجود هاله ای بر روی صفحه نمایشگر همگی از دلیل هایی برای خراب شدن پنل تلویزیون به حساب می روند که این مشکل  مربوط به ابتدایی ترین لایه پنل یعنی (Liquid) است.

راه حلی که برای این مورد می توان به کارگرفت تعویض پنل تلویزیون می باشد که انجام این کار احتمال دارد هزینه زیادی را برای شما به بار آورد. برای اینکه بتوانید این مشکل را به آسانی و با کم ترین هزینه رفع نمایید بهتر هست با تکنسین های مجرب و متخصص در فدک تماس برقرار کنید. نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک

سیاه شدن یک طرف صفحه تلویزیون :

 خراب شدن و سوختن پیکسل ها سوختگی و خرابی پنل تلویزیون یا خرابی بک لایت ها از ایراد های خرابی در تلوزیون ها اند. دلیل این مشکل خرابی در یکی اجزای اصلی تلویزیون اتفاق خواهد بود که لازم است در صورت خرابی حتما با نمایندگی ها و تکنسین های مجرب در مرکز فدک تماس برقرار کنید تا در صدد حل مشکل آن قرار گیرند.

پیغام برنامه ریزی نشده در تلویزیون  و راه حل آن

وقتی شما با پیغام  برنامه­ریزی نشده (Not programmed) از سمت دستگاه خود رو به رو می گردید ، به این معناست که کانال یابی به درستی انجام نشده، برای کانال یابی درست می‌توانید از روش کانال­ یابی خودکار یا دستی استفاده کنید.

خراب شدن خازن در برد پاور:

گاهی در حالت روشن نشدن یا دیر روشن شدن تلویزیون جریان ایجاد شده دارای ریپل می گردد وجریان dcپایین تر از حد مجاز خارج می شود. در این صورت جریان به درستی وارد قطعات بعدی نمی شود و عملکرد به درستی انجاصورت نمی گیرد.

مثلا  آی سی سیستم کنترل که با ولتاژی توسط پاور ایجاد شده ، فعالیت می نماید و اگر کارکرد آن دچار مشکل شود تلویزیون دیر روشن خواهد گشت. از ویژگی های مهم خازن ها مخصوصا خازن های الکترولیت که در مورد آن بحث خواهیم نمود، به مرور از ظرفیت آن ها که بر اساس  واحد فاراد سنجیده می شود که رو به کاهش می رود. ویژگی مهم آن که عبور جریان و گرم شدن خازن، دوباره باعث پر شدن ظرفیت می شود و همزمان با عبور جریان و گرم شدن خازن، این کمبود ظرفیت نیز جبران می نماید. همین ویژگی باعث می شود که تلویزیون به آهستگی و تاخیر روشن شود.

یکی از اصول مهم در بخش تعمیر تلویزیون، رفع ایراداتی است که ممکن است در آینده به مشکل تبدیل گردد. عدم کیفیت خازن های مصرفی و همچنین نزدیک بودن ولتاژ وارده به خازن با ولتاژی کار، آن از دیگر دلایل خرابی خازن ها هست که برای جایگزینی بهتر، می توان از خازن های با ولتاژ بالاتر استفاده داشت.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

یکی از موارد مهم در انجام تعمیرات تلویزیون، عدم جابه‌جایی تلویزیون می باشد. خیلی از شکستگی‌ها و ترک های ایجاد شده روی قطعات دستگاه ممکن است جابه‌جایی‌ ها علت این اتفاقات باشد.گاهی اوقات قطعه ای که تعمیرکار تلویزیون می تواند آن را تعمیر کند با دستکاری ‌های غیر اصولی و یا جابجایی کاملا از دور خارج می گردد که در این صورت نیاز هست تعویض گردد که موجب ساخت هزینه بیشتری برای شما می شود. ما در مرکز خود تعمیرکاران مجرب و مسلط به انواع برندهای تلویزیون را استخدام کرده ایم تا آسودگی خیال مشتریان را فراهم نماییم که در ضمن راحتی نیز بتوانند تعمیر تلویزیون خود را به دست افراد متخصص آن برند بسپارند.