تعمیرات ال ای دی در ساوجبلاغ

تعمیرات تلویزیون در در تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

در دنیای تکنولوژی تلویزیون ها همیشه حرفی برای گفتن دارند و جز جدایی ناپذیر زندگی انسان ها از گذشته تا اکنون بوده اند.با پیشرفت تکنولوژی امکانات تلویزوین ها رو به روز بیشتر می گردد مثل امکان وصل شدن به اینترنت و انواع مرورگرها،استفاده از بلوتوث ،اتصال انواع ورودی های متنوع مثل لپ تاپ ها و هارد ها و …

دربازار نیز هر روزه انواع این برند ها با مدل ها سایزها و امکانات مختلف عرضه می گردد  . خانواده ها اغلب سعی دارند بهترین مدل ها و برند ها را انتخاب کنند تا خرابی و مشکلات کمتری داشته باشند چون همیشه خرابی تلویزیون ها وقت و زمان زیادی از آنها می گیرد و همینطور باعث به وجود آمدن هزینه های زیادی می گردد.

با این حال تلویزیون های  ال ای دی، ال سی دی و پلاسما ها که امروزه در بازار ها وجود دارد نیز ممکن است بر اثر عوامل بسیار متعدد مانند فرسودگی قطعات .ضربه خوردن ونوسانات برق و خیلی عوامل متعدد دیگر دچار خرابی هایی شوند که شما  میتوانید به راحتی و توسط تکنسین های مجرب آنها را به راحتی تعمیر کنیدکه در ادامه به چندین نوع از این خرابی ها اشاره می شود. تعمیرات ال ای دی در ساوجبلاغ

انواع خرابی های قابل تعمیر تلویزیون

خرابی پنل تلویزیون : صفحه نمایشگر یا پنل تلویزیون به عنوان اصلی  ترین و مهم ترین قطعه در لوازم و قطعات تلویزیون شناخته می شود. پنل تلویزیون لایه خارجی ‌یا همان صفحه نمایش است که برای محافظت از شکستن پوشانده شده است. شکننده ترین و مهم ترین قسمت هر تلویزیون پنل است که به راحتی آسیب می‌بیند .پنل تلویزوین از گران ترین قطعات تلویزیون است و تعویض آن میتواند تا هشتاد درصد قیمت تلویزیون را در بر داشته باشد.

تغییر رنگ به صورت روشن‌ یا تیره در صفحه ، وجود لکه‌های سیاه در صفحه نمایش، عدم مشاهده تصویر،تصویر محو یا یک رنگ اضافی و غیره همگی از نشانه های خرابی پنل تلویزوین می باشد. و چون تعمیر یا تعویض پنل ممکن است برای شما هزینه های بسیاری داشته باشد و در صورتی که به درستی تعمیر نشود این هزینه ها بسیار زیان بار است ،توصیه می شود  برای هزینه های کمتر و صرف وقت کم تر با تعمیرکاران با سابقه و یا تعمیرگاه های تهران تماس حاصل کنید. تعمیرات ال ای دی در ساوجبلاغ

خراب شدن پنل تلویزیون

 پنل اصلی را می توان ازآسیب پذیر ترین و مهم ترین قسمت هر تلویزیون که به آسانی و با کوچکترین ضربه ای آسیب خواهد دید دانست. پنل ازگران ترین قطعات تلویزیون محسوب می شود که آسیب دیدگی و تعویض آن می تواند تا هشتاد درصد قیمت تلویزیون را شامل شود. صفحه نمایشگر یا پنل تلویزیون را می توان در دسته ی قطعه اصلی پرکاربرد و مهم در لوازم و قطعات تلویزیون به حساب آورد. پنل تلویزیون یک لایه خارجی یا صفحه نمایش است که برای محافظت از شکستن پنل از آن استفاده می شود .

سیاه شدن یک طرف تلویزیون:

از دیگر اختلالاتی که قطعا به اجزای اصلی تلویزیون مرتبط است سیاه شدن تلویزیون را می توان نام برد. این مورد می تواند به دلیل خرابی پنل تلویزیون، مردگی و سوختگی پیکسل ها و یا خرابی بک لایت اتفاق افتد.

تصویر محو از یک رنگ اضافی:

گاهی ممکن است رنگ ها در تصویر به شکل واقعی خودشان مشاهده نشوند اما تصاویر درست مشاهده داده شود ، یا حتی اگر یک رنگ اضافی به صورت غیر‌عادی در تصویر ظاهر شود ،در این صورت نیز باید پنل دستگاه را تعویض نمایید چون اولین لایه آن دچار آسیب گشته است. تعمیرات ال ای دی در ساوجبلاغ

ماندن لوگو روی صفحه تلویزیون :

 گاهی اوقات ممکن است وقتی تلویزیون را روشن می کنید لوگوی  تلویزیون روی آن بماند. علت این امر بیشتر در سیستم عامل تلویزیون است هنگامی شما آن را به روز رسانی نمیکنید ممکن است این مشکل دفعاتی برای شما پیش بیاید. در ادامه نیز به روش هایی برای از بین بردن این مشکل می پردازیم.

اولین روش روش آسانی است. تلویزیون را از برق بکشید و سپس دکمه ی پاور آن را به مدت 10 ثانیه نگه دارید و سپس آن را مجددا به برق بزنید و روشن نمایید.

روش دوم : اگر دسترسی به منوی تلویزیون برایتان امکان پذیر بود وارد منو شوید و از گزینه های ریست را انتخاب کنید تا دستگاه یک بار خودش ریست و خاموش و روشن شود. تعمیرات ال ای دی در ساوجبلاغ

روش سوم این است که تلویزیون را از برق بکشید و سپس دکمه ی پاور آن را به مدت 10 ثانیه نگه دارید و سپس آن را مجددا به برق بزنید و روشن کنید .

چنانچه این مشکل با هیچکدام از روش های بالا از بین نرفت می توانید با تماس گرفتن با نمایندگی های رسمی و مجاز در تهران تماس بگیرید.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون :

یکی از مشکلاتی که ممکن است در تلویزیون های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها به وجود بیاید خاموشی ناگهانی تلویزیون است که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در ادامه مقاله به مهم ترین مشکلات آن اشاره می نماییم.

خرابی مین برد تلویزیون. مین برد ها که در بالا تر در باره ی آن توضیحات مفصلی داده شد.اگر دچار خرابی شود ممکن است دستگاه شما  به طور ناگهانی خاموش شود .

هم چنین فرسودگی قطعات مین برد نیز می تواند این مشکل را برای دستگاه به وجود بیاورد. هر کدام از قطعات مین بورد نیز میتواند موجب به وجود آمدن این اتفاق شود. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نشود بهتر است زمانی که از دستگاه استفاده نمی کنید آن را خاموش کنید زیرا اگر از تلویزیون زیاد استفاده شود و ساعات طولانی روشن بماند این اتفاق برای دستگاه شما رخ می دهد.برای حل کردن این مشکلات می توانید با نمایندگی های رسمی و مجرب در تهران تماس برقرار کنید .

نوسانات برق : با نوسانات برق ممکن است دستگاه شما دچار خاموشی های ناگهانی شود به همین علت بهتر است دستگاه های تلویزیون خود را به محافظ های برق یا همان ترانس ها وصل کنید.

استفاده از کابل hdmi نامناسب و نامرغوب :

کابل hdmi چیست ؟ این کابل وظیفه را دارد که تصویر و صدا را با کیفیت بالا به تلویزیون شما انتقال دهد . گاهی اوقات این سیم ها ممکن است کیفیت نامرغوب داشته باشد و اصل نباشد که باعث می شود با وصل کردن آن به تلویزیون دستگاه شما خاموش شود.

خرابی آی سی برد پاور: بردپاور یا همان منبع تغزیه این وظیفه را بر عهده دارد که ولتاژهای الکتریکی را به یک دیگر تبدیل کنند و خراب شدن آن باعث به وجود آمدن این اتفاق است که باید این قطعه تعمیر شوند. برای اینکار می توانید با نمایندگی های مجاز و رسمی در تهران تماس حاصل نمایید.

فلش مموری ویروسی :

 تلویزیون های پیشرفته امروزی این قابلیت را دارند که انواع فلش ها به آنها وصل شوند و رسانه های مختلفی مثل عکس ها و فیلم های فلش در تلویزیون پخش شوند.گاهی اوقات ممکن است این فلش مموری ها ویروسی باشد که منجر میشود تلویزیون شما به طور ناگهانی خاموش شود. حتما سعی کنید قبل از وصل کردن فلش به دستگاه تلویزیونتان آن را چک کنید تا ویروسی نباشد.

برای از بین بردن این ویروس ها و نصب آنتی ویروس بر روی دستگاه تلویزیون خود میتوانید با نمایندگی های رسمی و مجاز در تهران تماس بگیرید.

درهم آمیختگی رنگ ها :

بهم ریختگی رنگ ها،اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در تمام یا قسمتی از تصویر و یا وجود هاله ها بر روی صفحه نمایشکر همگی می توانند به علت خراب شدن پنل تلویزیون اتفاق افتد که این مشکل  مربوط به ابتدایی ترین لایه پنل یعنی (Liquid) است.در این مورد نیز متاسفانه تنها راه تعویض پنل تلویزیون است که ممکن است هزینه های زیادی داشته باشد.برای اینکه این مشکل را به آسانی و کم ترین هزینه ها تعمیر کنید بهتر است با تکنسین های مجرب و متخصص در تهران تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص میت واند تعمیر تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان انجام دهد . این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما باعث می شود تلویزیون شما به بهترین نحو تعمیر شود. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارايه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام می گردد.