تعمیر ال ای دی در شریف آباد

تعمیر ال ای دی در شریف آباد

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

امروزه تلویزیون ها نقش پر رنگی را در خانه ها اجرا می نمایند، به طوری که از کار افتادن و خرابی تلویزیون برای شما بسیار کسالت آور و ناراحت کننده به نظر آید. اگر چه  امروزه این محصول  با برند های باکیفیت مختلفی در دنیا معرفی گردیده، اما با این وصف احتمال خرابی برند معتبر نیز خارج از تصور نخواهد بود . اکنون قصد داریم در این مقاله انواع خرابی های تلویزیون در مدل های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما را شرح دهیم که شما می توانید با تماس برقرار کردن با تعمیرگاه های مجاز و تخصصی در شریف آباد و راهنمایی گرفتن از تعمیرکاران مجرب به راحتی و با هزینه های بسیار کم آنها را تعمیر نمایید. تعمیر ال ای دی در شریف آباد

خرابی های رایج تلویزیون

خرابی در تلویزیون و قطعات آن علت های متفاوتی دارد. از دلایل پر تکراری که می توان برای خرابی دستگاه ها در بازار امروزی اشاره کرد ضربه خوردن های اتفاقی به علت بی احتیاطی، فرسودگی قطعات ،صدمه دیدن در اسباب کشی، آب خوردگی ، اتصالات برقی و… که باعث آسیب دیدگی و خرابی جدی در دستگاه گردد. در این مقاله قصد داریم شما را با موارد خرابی و راه حل هایی برای آن آشنا نماییم. تعمیر ال ای دی در شریف آباد

ویروسی شدن تلویزیون :

تمامی دستگاه های دیجیتال مثل  لپ تاپ ها  و گوشی های تلفن همراه و همینطور تلویزیون های ال ای دی ،ال سی دی  ، پلاسما به علت اتصالات به روز خود گاهی درگیر ویروس هایی می گردند که  در ادامه مقاله به چندین راه حل برای فهم و از بین بردن آنها  به شما آموزش خواهیم داد.

یکی از روش های از بین بردن ویروس ها استفاده از نرم افزار ها یی  که عمل ویروس یابی را انجام می دهند،از جمله این برنامه ها  نصب آنتی ویروس های مختلف و روش های دیگر که می توانید با تماس با نمایندگی های معتبر در شریف آباد از نمایندگان و تعمیرکاران متخصص مرکز فدک جهت رسیدگی و حل مشکل پیش آمده رفع مشکل نمایید، تا این مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی متخصص و کار بلد خود را به آدرس شما اعزام نمایند. تعمیر ال ای دی در شریف آباد

پرش تصویر در تلویزیون :

گاهی اوقات تصویرتلویزیون شما ممکن هست دچار پرش شود. در ادامه مقاله  به عواملی که موجب به وجود آمدن پرش درتصویر تلویزیون شما می شود اشاره خواهیم نمود.

خرابی مین بورد تلوزیون :

 مین برد یا برد اصلی تلویزیون از اصلی ترین جزء هر دستگاه تلویزیون به حساب می آید.  وظیفه این قطعه کنترل سیستم تلویزیون است. هم چنین به سایر بخش های تلویزیون نیز دستور کارشان را ارسال نموده و کنترل می کند. مین برد شامل اجزای مختلفی است که اگر هر کدام از آنها دچار خرابی یا مشکل شود می تواند از علل به وجود آمدن لرزش و پرش در تصویر دستگاه گردد.

خرابی لامپ های تصویر:

لامپ ها در نمایش دادن تصویر نقش مهمی را  به دوش می کشانند. آنها به صفحه نمایشگر روشنایی می دهند . همچنین از کار افتادن آن می تواند دلیل قطع و وصل شدن تصویر و از بین رفتن تصویر نیز شود . بیش از حد روشن ماندن تلویزیون از علت هایی است که می تواند موجب سوختن و خراب شدن لامپ تصویر گردد، چون گرما و حرارت زیادی تولید می نماید و به لامپ که جز قطعات حساس دستگاه هست آسیب جدی برساند.  شما می توانید برای تعویض لامپ تصویر با تعمیرکاران با سابقه در شریف آباد تماس برقرار نمایید که ضمن اطمینان خاطر برای تعمیر دستگاه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و به راحتی این قطعه را تعویض نمایید.

مشکل در پاور تلویزیون:

 منبع تغذیه یا پاور انرژی الکتریکی دستگاه تلویزیون شما را تولید می کند. پریدن تلویزیون و یا حتی خاموش شدن ایراد در پاور و یا قسمت هایی از آن  می تواند دلیل آن نیز باشد. تکنسین­ها و تعمیرکاران  مجرب در شریف آباد می توانند تعمیر این قطعه را به راحتی و کمترین هزینه انجام دهند و مشکل را به راحتی حل نمایند.

ضعیف شدن پنل تلویزیون:

یکی از عوامل مهم پرش تصویر خراب شدن پنل در تلویزیون شما خواهد بود . پنل از مهم ترین و اصلی ترین قطعات تلویزیون به شمار می آید. پنل ها همان لایه های بیرونی و پوشاننده صفحه نمایشگر شما هستند و قیمت بسیار بالایی دارند که اگر در ال ای دی و یا ال سی دی شما پنل خراب و یا سوخته باشد می تواند برای شما بسیار هزینه ساز گردد.

خراب شدن خازن در برد پاور:

گاهی در حالت روشن نشدن یا دیر روشن شدن تلویزیون جریان ایجاد شده دارای ریپل می گردد وجریان dcپایین تر از حد مجاز می شود. در این صورت جریان به درستی وارد قطعات بعدی نمی گردد وعملکرد به درستی صورت نمی گیرد.

 به عنوان نمونه آی سی سیستم کنترل که با ولتاژی توسط پاور ایجاد شده ، کار می کند و اگر کارکرد آن دچار مشکل شود تلویزیون دیر روشن می گردد. از ویژگی های مهم خازن ها مخصوصا خازن های الکترولیت که در مورد آن بحث خواهیم کرد، به مرور از ظرفیت آن ها که بر اساس  واحد فاراد سنجیده می گردد کاسته می شود. ویژگی مهم آن که عبور جریان و گرم شدن خازن، دوباره باعث پر شدن ظرفیت می شود و همزمان با عبور جریان و گرم شدن خازن، این کمبود ظرفیت نیز جبران می کند. همین ویژگی باعث می شود که تلویزیون دیر روشن گردد.

یکی از اصول مهم در بخش تعمیر تلویزیون، رفع ضعف هایی است که امکان دارد در آینده به مشکل تبدیل گردد. عدم کیفیت خازن های مصرفی و همچنین نزدیک بودن ولتاژ وارده به خازن با ولتاژی کار، آن از دیگر علل خرابی خازن ها می باشد که برای جایگزینی بهتر، می توان از خازن های با ولتاژ بالاتر استفاده کرد.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

خاموشی ناگهانی تلویزیون یکی از مشکلاتی که گاهاً ممکن  است کاربر با آن رو به رو شود.این اتفاق حتی از تلویزیون های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها به دور نمی باشد. در صورت موجه شدن با این مشکل که می تواند دلایل مختلفی  نیز داشته باشد که به دو مورد از مهم ترین آنها در متن ذیل اشاره خواهیم کرد.

 فرسودگی قطعات مین برد :

اگر هر کدام از قطعات دستگاه شما  فرسوده شود نیز می تواند موجب به وجود آمدن این اتفاق گردد. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نشود بهترین کار برای پیشگیری از این اتفاق این است ،زمانی که از دستگاه استفاده ای نمی کنید آن را خاموش کنید، چون اگر از تلویزیون در ساعات طولانی  استفاده شود ، زیاد روشن بماند ، این اتفاق برای دستگاه شما اتفاق می افتد که می تواند هزینه زیادی متحمل شوید.

نوسانات برق :

امروزه تلویزیون ها با ولتاژ های بسیارکمی فعالیت دارند، به طوری که نوسانات برقی شما را مستلزم به استفاده از محافظهای برق یا همان تراس ها کرده چرا که عدم استفاده از آن موجب خاموش شدن آن می شود.

اگر مین بورد خراب شود احتمال آن هست که دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش گردد. مین برد ها از قطعات اصلی تلویزیون ها می باشند و به سایر قطعات و اجزای تلویزیون دستور ارسال می کنند.

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

تعمیرگاه تخصصی فدک در شریف آباد با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص می تواند تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان تعمیر نماید. این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما منجر تعمیر تلویزیون شما به بهترین نحو می گردد. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارايه ضمانت کیفی برای شما عزیزان صورت می گیرد.