تعمیر ال ای دی در غرب تهران

تعمیر ال ای دی در غرب تهران

اهمیت تعمیرات ال ای دی در زندگی روزمره

نقش و حضور تلویزیون در زندگی روزمره مان به قدری پررنگ می باشد که خرابی آن جز مشکلات آزاردهنده هر خانه ای خواهد بود. با توجه به قیمت بالای دستگاه و هزینه تعویض قطعات آن و گاه کمیاب بودن برخی از قطعه ها٬ واضح است که تعمیر تلویزیون بدون داشتن دانش تخصصی٬ کاری غیرمنطقی و غیر اصولی بوده و ممکن است منجر به هزینه ای گزاف و یا حتی تعویض کل دستگاه منجر شود.

از طرفی پیدا کردن تعمیرکار مجرب تلویزیون و اعتماد کردن به آن نیز کار ساده ای نمی باشد، بعضی تعمیرکاران تلویزیون به سیستم و ساختار تلویزیون های جدید و اسمارت آشنایی لازم را ندارند یا حتی هر گونه برندی را تعمیر می کنند بدون آنکه با ساختار تلویزیون های آن برند آشنایی داشته باشند.

 ما در مجموعه خود تعمیرکاران مجرب و مسلط به انواع برندهای تلویزیون را استخدام نموده ایم تا آسودگی خیال مشتریانمان را فراهم کنیم تا به راحتی بتوانند تعمیر تلویزیون خود را به دست افراد متخصص آن برند بسپارند.

 در آن زمان تلویزیون ها فقط خطوط و نقوش و عکس های تصویر برداری شده را به صورت  طیف هایی از خاکستری ، سیاه و سفید نشان میدادند امروزه با پیشرفته تکنولوژی انواع تلویزیون های ال ای دیو ال سی دی و پلاسما را در طرح ها و مدل های مختلف توسط برندهای مختلف و جهانی به تولید می آیند، حتی قابلیته وصل شدن به اینترنت و پخش تصاویر سه بعدی  را نیز دارا هستند.امروزه در هر خانه ای می توان حداقل یک دستگاه تلویزیون را مشاهده کرد. افراد ساعت های زیادی در طول روز را به تماشای برنامه های متنوع  درآن اختصاص می دهند. اما  در مقابل این رشد و تکنولوژی ممکن است دستگاه دچار خرابی ها و مشکلاتی گردد که نیاز به تعمیرکاران و تکنسین های متخصص و مجرب دارد.در این مقاله چند مورد از این مشکلات و روش های تعمیر کردن آنها بیان خواهیم نمود.

خرابی های رایج تلویزیون

تلویزیون های پلاسما ال سی دی و ال ای دی که یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین ها دربازار امروزی می باشند، اما با این وصف می توانند به علت هایی مثل ضربه خوردن ،قطع و وصل شدن برق وخرابی های قطعات اصلی و یا هر دلیل دیگری دچار مشکل می گردند که در ادامه به چند مورد از مهم ترین و متداول ترین آنها اشاره می کنیم.

خاموش شدن تلویزیون

گاهی احتمال دارد که دستگاه به صورت ناگهانی دچار خاموشی گردد و دیگر روشن نشود .در ادامه علت های آن برای شما بیان خواهیم کرد.

فلش مموری ویروسی : امروزه اکثر دستگاه های تلویزیون قابلیت این را دارند که فلش مموری ها و کابل های مختلف به آن ها وصل گردند گاهی این فلش مموری ها ممکن است ویروسی باشد و هنگامی اتصال آن ها به دستگاه تلویزیون ناگهان خاموش شود.

خرابی آی سی برد پاور

از دیگر دلایل ها می توان به خرابی آی سی برد پاور اشاره کرد. برد پاور قطعه ای می باشد که تبدیل ولتاژ های الکتریکی را بر عهده دارد.معمولا در این هنگام این قطعه و سایر خازن های اطراف آن نیز باید تعویض می گردد . برای بر طرف کردن این مشکل می توانید به تعمیرکاران متخصص و یا نمایندگی های رسمی در غرب تهران تماس برقرار نموده تا به صورت حرفه ای به شما کمک نمایند.

تعمیر بک لایت ال ای دی 

بک لایت نور پشت صفحه تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی است. وقتی بک لایت تلویزیون خراب می شود نور صفحه قطع و صفحه تلویزیون سیاه می شود. در این حالت تلویزیون روشن است و شما صدای تلویزیون را خواهید شنید و می توانید شبکه های تلویزیون را عوض کنید ولی تصویر دیده نمی شود. هزینه تعمیر بک لایت با توجه به مدل و اینچ تلویزیون متفاوت است.

تعمیر مشکل صدای ال ای دی

خرابی صدا یک مشکل شایع در تلویزیون های ال ای دی می باشد. در صورتی که صدای تلویزیون شما قطع گردد ابتدا به منوی تلویزیون بروید بعد در قسمت تنظیمات صدا خاموش یا روشن بودن صدای تلویزیون را چک کنید در صورتی که تنظیمات درست بود از یک هدفون استفاده نمایید و آن را به ورودی هدفون تلویزیون بزنید در صورتی که صدا وجود داشت احتمال زیاد بلندگوی تلویزیون خراب شده است و باید تعویض شود. در این حالت شما می توانید با مرکز تعمیر تلویزیون در غرب تهران تماس بگرید.

استفاده از کابل hdmiنامرغوب:

Hdmi یک سیم رابط می باشد که معنی آن رابط چند رسانه ایی با کیفیت بالاهست و وظیفه ی آن انتقال صدا و تصویر با کیفیت بالا به تلویزیون می باشد. مثلا می توانید لپ تاپ های شخصی خود را با استفاده از این کابل به دستگاه تلویزیون وصل نمایید و نمایشگر لپ تاپ را به راحتی بر روی تلویزیون به تصویر کشانید.  ممکن هست این کابل ها به دلایلی مثل نوسانات برقی هنگام  اتصال یا غیر استاندارد بودن کابل ها به تلویزیون شما آسیب برساند. سعی کنید  حد المکان از کابل های استاندارد و اصلی تلویزیون خودتان استفاده نمایید.

خرابی مین برد و یا فرسودگی قطعات مین برد :

یکی از اصلی ترین قطعات هر تلویزیونی مین برد می باشد نقش مین برد ها در تلویزیون کنترل کردن دستگاه شما می باشد که مانند اصلی ترین عضو های بدن انسان است که خراب شدن آن موجب مشکلات فراوانی خواهد شد.گاهی استفاده زیاد و روشن بودن ساعات طولانی تلویزیون در شبانه روز می تواند علت فرسودگی مین برد گردد و قطعات مین برد را فرسوده نماید. همه اینها دلایلی است برای خاموش شدن ناگهانی تلویزیون که شما می توانید با تماس گرفتن با نمایندگی های رسمی درغرب تهران علت را پیدا نمایید و با کم ترین هزینه مشکلات را  به راحتی برطرف کنید.

آب خوردگی

یکی از بیشترین مشکلاتی که تعمیرکاران و تکنسین های مجرب بعد از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات همیشه بیان می نمایند آب خوردگی تلویزیون ها است که حتی گاهی اوقات می تواند موجب خاموشی و حتی دوباره روشن نشدن تلویزیون گردد. آب خوردگی ها خیلی اوقات به علت ریختن آب بر روی دستگاه است اما علت های دیگری نیز دارد که کمتر به آنها توجه شده است .مثلا تلویزیون در مکانی قرار می گیرد که رطوبت بسیاری بر آن وارد می شود و این رطوبت داخل فضای داخلی دستگاه گشته یا هنگام تمیز کردن تلویزیون شیشه شوی را با فاصله بسیار کمی از تلویزیون  اسپری می نمایند که باعث وارد شدن اب به داخل دستگاه می گردد.

معمولا ممکن است زمانی که این اتفاق رخ می دهد خطوط سیاه و سفید روی تلویزیون نمایان گردد.همچنین ممکن است روشنایی در بخش های تلویزیون به صورت متفاوت نشان داده شود. در ادامه مقاله راه حل های از بین بردن این مشکل بیان می کنیم.

اگر در هنگامی که  آب خوردگی اتفاق افتاده  تلویزیون خاموش بوده باشد ممکن است که خرابی که به وجود آمده کمتر باشد. برای رفع این مشکل باید فلت های دستگاه تعمیر یا در صورتی خرابی بیش از حد به صورت کامل تعویض گردند. برای حل این مشکل ها بهتر است با نمایندگی های تخصصی غرب تهران تماس بگیرید و از تکنسین های مجرب درخواست کمک کنید تا این مشکل را در اسرع وقت حل نمایند.

تاریک و روشن شدن تصویر از بالا

افراد زیادی هستند که با نمایندگی های تخصصی ما تماس برقرار می نمایند و مشکل  دستگاه خود را تاریک و روشن شدن تصویر می دانند. این خرابی ها به این صورت است که ممکن است قسمتی از تصویر نشان داده  نشود و ممکن است علت این خرابی ها به طور معمول اختلال در پنل دستگاه آن باشد. از مهم ترین جزء قطعه  پنل ها می باشند که از گران ترین قطعه ها می باشد که ممکن است خراب شدن آن باعث متحمل شدن هزینه ی زیادی گردد. همچنین پیشنهاد می شود به علت حساس بودن این کار با تعمیرکاران مجرب و حرفه ایی در غرب تهران تماس برقرار کنید.

خدمات تعمیرگاه تخصصی ال ای دی فدک در تهران

کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص تعمیرگاه تخصصی فدک در غرب تهران می تواند تعمیر تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان انجام بدهند. این کار علاوه برصرفه جویی وقت و هزینه شما باعث می گردد تلویزیون شما به بهترین نحو ممکن تعمیر شود. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارائه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام خواهد گردید.