تعمیر ال ای دی در محل در پاکدشت

تعمیرات تلویزیون در سه راه افسریه

تعمیرات تلویزیون در تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

در دنیای تکنولوژی امروز، تلویزیون ها برای گفتن حرف های بسیاری دارند، به طوری که در دسته جدانشدنی از  زندگی انسان ها محسوب می شوند که پیشرفت تکنولوژی باعث افزایش روز به روز تلویزیون ها شده است. از جمله امکانات خوبی که تلویزیون ها شامل آن می شود، امکان اتصال به اینترنت و انواع مرورگرها، استفاده از بلوتوث، اتصال انواع ورودی های متنوع مثل لپ‌تاپ ها و هارد ها و …. که باعث ارتباط راحت تر با لوازم الکترونیکی شده است. تعمیر ال ای دی در محل در پاکدشت

انواع خرابی های قابل تعمیر تلویزیون

در ادامه به مشکلات رایج که در پنل های تلویزیون اتفاق می افتد و همچنین علت این اشکالات و شیوه تعمیر آنها اشاره می کنیم. اگر در زمان استفاده از دستگاه متوجه بروز ایرادات و اختلال در پنل تلویزیون شدید می توانید با مطالب و موارد گفته شده تا حدودی خودتان مشکل را تشخیص داده و شیوه رفع مشکل را نیز پیدا کنید. توصیه داریم تعمیرات تلویزیون و رفع اشکالات پیش آمده در آن را به کارشناسان کار بلد بسپارید و در صورت نداشتن تخصص از ورود به این کار خودداری نمایید.

استند بای تلویزیون و خارج نشدن از این حالت

اگر در دستگاه خود با این ایراد رو به رو شدید، جهت تعمیرات پنل تلویزیون حتما باید برد پاور را مورد بررسی قرار داد. در صورت سالم بودن این بخش این احتمال به دور نمی باشد که مین برد دستگاه دچار مشکل شده باشد که نیازمند به سپردن به افراد متخصص و کاربلد می باشد. تعمیر ال ای دی در محل در پاکدشت

وجود خطوط عمودی

خرابی پنل تلویزیون با پیدایش خطوط عمودی نیاز به بررسی های بیشتری دارد. ضربه خوردن پنل یا وجود مشکل در برد تیکان یا فلت‌های ارتباط دهنده از جمله علت های پیدایش خطوط عمودی در صفحه نمایش است. اگر خط ایجاد شده به صورت سراسری از بالاترین نقطه تا پایین‌ترین نقطه رسم شده باشد، برد تیکان و فلت های ارتباطی متهمین اصلی خرابی پنل تلویزیون هستند.

خرابی لامپ های تصویر تلویزیون

لامپ تلویزیون با فراهم کردن روشنایی مورد نیاز برای  به نمایش رسیدن تصویر نقش مهمی را ایفا می کند. اگر لامپ تصویر تلویزیون دچار خرابی گردد، تصویر از بین رفته و یا قطع و وصل خواهد شد. یکی از مهم­ترین دلایلی که باعث خرابی لامپ ها می شود، استفاده بیش از حد تلویزیون می باشد. اگر تلویزیون همیشه در حال روشنی باشد، گرمای زیادی در قطعات تولید می شود. افزایش تدریجی حرارت قطعات تلویزیون آسیب جدی وارد می نماید که در بیشتر مواقع لامپ تصویر بیشترین حساسیت را  در این رابطه مشخص می نمایند.

فلت پنل تلویزیون

تصویر تلویزیون های LED, LCD از چندین ستون رنگی کنار هم متشکل شده اند که اطلاعات هر یک از این ستون ها از طریق یک قطعه ارتباطی به صفحه نمایش منتقل می شود و به این قطعه فلت پنل می گویند. در حقیقت یک کابل ارتباطی که در وسط آن IC پردازشگر موجود می باشد. ورودی این کابل اطلاعات تصویر را از برد آدرس و خروجی آن اطلاعات تصویر پردازش شده برای خطوط متفاوت تصویر است و اتصال فلت ها در هر دو قسمت اتصال برد آدرس و پنل به شکل بایدینگ هست.

از محبوب ترین و پرفروش ترین ها در بازار امروزی تلویزیون هایی از جمله پلاسما ال سی دی و ال ای دی اند، اما با این وصف به دلیل هایی مثل ضربه خوردن ،قطع و وصل شدن برق وخرابی های قطعات اصلی و یا هر دلیل دیگری دچار مشکل خواهد شد که در ادامه به چند مورد از مهم ترین و بارز ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

مرکز تعمیر پنل تلویزیون در تهران

مرکز تعمیرات تلویزیون فدک تهران به عنوان نماینده مجاز تعمیرات تلویزیون در تهران می باشد. این مرکز با ارائه مشاوره های لازم قبل از اقدامات لازم برای تعمیر دستگاه هزینه های احتمالی و برآورد کل هزینه ها را به مشتری اعلام می دارد. لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تعویض قطعات حساس و عدم امکان تعمیر، از قطعات کاملا اورجینال و اصل با گارانتی معتبر استفاده می گردد. در این واحد تعمیراتی امکانات و تسهیلات فوق العاده وسیع و پیشرفته ای از جمله سرویس تلویزیون در محل  نیز فراهم است که هر سطحی از نیاز را به راحتی برای مشتریان گران‌قدر برطرف می کند.