تعمیر ال سی دی اسنوا در مولوی

تعمیرات تلویزیون در سه راه افسریه

تعمیر ال سی دی اسنوا در مولوی

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

امروزه تلویزیون ها نقش پر رنگی را در هرخانه به دوش می کشند، به طوری که از کار افتادن و خرابی تلویزیون برای افراد خانواده بسیار کسالت آور و ناراحت کننده می باشد .تعمیرات و رفع ایرادات پیش آمده در انواع تلویزیون و برد دستگاه‌ها اگرچه ادعای بسیاری از مراکز فعال در سطح هر شهر است اما با توجه به پیشرفت ساخت و تولید جدید تلویزیون ها در انواع برند ها و مدل ها، آنالیز و تعمیرات انجام شده لازم می باشد که دستگاه را به دست کارشناسان و متخصص مجرب کار بلد آن سپارید.

کانال یابی دستی : (Manual Tuning)

برای انجام کانال‌یابی دستی می­توانید مراحل زیر را قدم به قدم دنبال نمایید و انجام دهید.

  1. گزینه‌ی کانال یابی دستی را با وارد شدن به بخش تنظیمات و منوی کانال­ها انتخاب نمایید.
  2. سپس بعد از آن از گزینه‌ی تلویزیون دیجیتال استفاده کنید و در قسمت UHFCH کد هر کانال را وارد کنید. از طریق روابط عمومی استان می­توانید کد شهرستان محل سکونت خود را دریافت نمایید.
  3. به عنوان آخرین اقدام گزینه‌ی به روز رسانی یا افزودن را انتخاب کرده  تا بتوانید کانال ایجاد شده را اضافه نمایید. اگر این گزینه را مشاهده نمی­کنید به بررسی آنتن بپردازید. تعمیر ال سی دی اسنوا در مولوی

همان طور که گفته شد برای دریافت کانال‌های دیجیتال ، می ‌توانید از این دو روش کانال یابی  بهره مند شوید. کانال یابی خودکار، شبکه‌ها را بر اساس ترتیب و نام ارائه شده توسط صدا و سیما صورت می پذیرد.

یکی از مزایای کانال یابی دستی این است که شبکه‌ها به صورت مرتب شده دریافت می شوند و کانال­های تکراری در آن­ها نمی باشد. در کانال‌ یابی به روش دستی به شماره‌ی پهنای باند کانال‌ها نیازمند می باشید. می توانید کد را از صدا و سیمای منطقه‌ی خود این اعداد را دریافت کنید.

اما اگر به شماره‌ی پهنای باند کانال‌ها دسترسی ندارید، گزینه ی کانال یابی خودکار انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

آب خوردگی

از پر تکرارترین و شایع ترین دلیل های خرابی که تعمیرکاران و تکنسین های متخصص بعد از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات همیشه با آن  رو به رو  می گردند ،آب خوردگی تلویزیون ها است که حتی ممکن است دلیل خاموشی و یا هرگز روشن نشدن تلویزیون نیز گردد. آب خوردگی ها خیلی اوقات به علت ریختن آب بر روی دستگاه می باشد اما علت های دیگری نیز می باشند که کمتر به آنها توجه شده، مثلا تلویزیون در مکانی که رطوبت زیادی دارد، قرار گرفته و این رطوبت داخل فضای داخلی دستگاه می شود یا هنگام تمیز نمودن تلویزیون شیشه شوی را با فاصله بسیار کمی از تلویزیون اسپری می شود که باعث وارد شدن اب به داخل دستگاه می شود.

ممکن است زمانی که این اتفاق رخ داده خطوط سیاه و سفید روی تلویزیون وارد شود. همچنین گاهی ممکن هست روشنایی در بخش های تلویزیون به صورت متفاوت دیده شود.

اگر هنگامی که آب خوردگی اتفاق افتاد تلویزیون خاموش باشد، احتمال آن که خرابی که به وجود آمده کمتر باشد ممکن است. برای رفع این مشکل باید فلت های دستگاه تعمیر یا در صورتی خرابی بیش از حد به صورت کامل تعویض شود. برای حل این مشکلات پیشنهاد می کنیم با نمایندگی های تخصصی تهران تماس گرفته و از تکنسین های مجرب درخواست کمک نموده تا این مشکل را در اسرع وقت به راحتی حل نمایند.

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

یکی از نکات مهم در انجام تعمیرات تلویزیون، عدم جابجایی دستگاه  است. خیلی از شکستگی‌ها و ترک های ایجاد شده روی قطعات تلویزیون به دلیل جابه جایی  ها رخ می دهد. تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران می تواند تعمیر تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان انجام دهد که ضمن صرفه جویی وقت و هزینه شما می تواند منجر شود تلویزیون شما به بهترین نحو ممکن تعمیر شود. این مرکز به عنوان مرکز مجاز به تعمیر تلویزیون در تهران معرفی شده  تا آسودگی خیال مشتریان را فراهم کنیم که در  ضمن  راحتی نیز بتوانند تعمیر تلویزیون خود را به دست افراد متخصص آن برند بسپارند.