تعمیر ال سی دی در اشتهارد

تعمیر تلویزیون در تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

امروزه تلویزیون ها نقش پر رنگی را در خانه ها اجرا می نمایند، به طوری که از کار افتادن و خرابی تلویزیون برای شما بسیار کسالت آور و ناراحت کننده می باشد .امروزه این محصول  با برند های باکیفیت مختلفی در دنیا معرفی و عرضه می شود، اما با این وصف احتمال خرابی برند معتبر نیز خارج از تصور نمی باشد. اکنون قصد داریم در این مقاله انواع خرابی های تلویزیون در مدل های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما را توضیح دهیم که شما می توانید با تماس برقرار کردن با تعمیرگاه های مجاز و تخصصی در تهران و راهنمایی گرفتن از تعمیرکاران مجرب به راحتی و با هزینه های بسیار کم آنها را تعمیر نمایید.

خرابی های رایج تلویزیون

خرابی در تلویزیون و قطعات آن علت های مختلفی دارد. از دلایل پر تکراری که می توان برای خرابی دستگاه ها در بازار امروزی اشاره نمود ضربه خوردن های اتفاقی به علت بی احتیاطی، فرسودگی قطعات ،صدمه دیدن در اسباب کشی، آب خوردگی ، اتصالات برقی و… که باعث آسیب دیدگی و خرابی جدی در دستگاه می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با موارد خرابی و راه حل هایی آشنا خواهیم کرد. تعمیر ال سی دی در اشتهارد

ویروسی شدن تلویزیون :

تمامی دستگاه های دیجیتال مثل  لپ تاپ ها  و گوشی های تلفن همراه و همینطور تلویزیون های ال ای دی ،ال سی دی  ، پلاسما به علت اتصالات به روز خود گاهی درگیر ویروس هایی می گردند که  در ادامه مقاله به چندین راه حل برای فهم و از بین بردن آنها  به شما نشان خواهیم داد. تعمیر ال سی دی در اشتهارد

استفاده از نرم افزار ها، یکی از روش های از بین بردن ویروس ها که عمل ویروس یابی را انجام می دهند، از جمله این نرم افزار ها  نصب آنتی ویروس های مختلف و روش های دیگر که می توانید با تماس با نمایندگی های معتبر در تهران از نمایندگان و تعمیرکاران متخصص مرکز فدک جهت رسیدگی و حل مشکل پیش آمده رفع مشکل نمایید، تا این مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی متخصص و کار بلد خود را به آدرس شما اعزام نمایند.

پرش تصویر در تلویزیون :

گاهی اوقات تصویرتلویزیون شما ممکن هست دچار پرش شود. در ادامه مقاله به عواملی که موجب به وجود آمدن پرش درتصویر تلویزیون شما می شود اشاره خواهیم نمود.

خرابی مین بورد تلوزیون :

از اصلی ترین جزء هر دستگاه تلویزیون مین برد یا برد اصلی تلویزیون محسوب می گردد.  وظیفه این قطعه کنترل سیستم تلویزیون است. هم چنین به سایر بخش های تلویزیون نیز دستور کارشان را ارسال می کنند و کنترل می نماید. مین برد شامل اجزای مختلفی هست که اگر هر کدام از آنها دچار خرابی یا مشکل شود می تواند از علل به وجود آمدن لرزش و پرش در تصویر دستگاه شود. تعمیر ال سی دی در اشتهارد

خرابی لامپ های تصویر:

لامپ ها در نمایش دادن تصویر نقش مهمی را  به دوش می کشاند. آنها به صفحه نمایشگر روشنایی می دهند . همچنین از کار افتادن آن می تواند دلیل قطع و وصل شدن تصویر و از بین رفتن تصویر نیز شود . بیش از حد روشن ماندن تلویزیون از علت هایی است که می تواند موجب سوختن و خراب شدن لامپ تصویر باشد، چون گرما و حرارت زیادی تولید می نماید و به لامپ که جز قطعات حساس دستگاه هست آسیب جدی می رساند.  شما می توانید برای تعویض لامپ تصویر با تعمیرکاران با سابقه در تهران تماس برقرار نمایید که ضمن اطمینان خاطر برای تعمیر دستگاه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و به راحتی این قطعه را تعویض کنید.

آب خوردگی

تعمیرکاران و تکنسین های مجرب بعد از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات یکی از بیشترین مشکلاتی که همیشه بیان می کنند آب خوردگی تلویزیون هاست که حتی گاهی اوقات منجر به این می شود که تلویزیون دیگر روشن نشود. آب خوردگی ها خیلی اوقات به علت ریختن آب بر روی دستگاه می باشد اما علت های دیگری نیز دارد که کمتر به آنها توجه شده است مثل اینکه تلویزیون در مکانی قرار دارد که رطوبت بسیاری دارد و این رطوبت داخل فضای داخلی دستگاه می شود یا هنگام تمیز کردن تلویزیون شیشه شور را با فاصله بسیار کمی از تلویزیون اسپری می کنند باعث داخل شدن آب به داخل دستگاه می شود. تعمیر ال سی دی در اشتهارد

هنگاهی که این اتفاق رخ می دهد معمولا ممکن است خطوط سیاه و سفید روی تلویزیون نمایان شود.هم چنین ممکن است روشنایی در بخش های تلویزیون به صورت متفاوت ظهور کند.در ادامه مقاله راه حل های از بین بردن این مشکل بیان می شود .

اگر در هنگام آب خوردگی تلویزیون خاموش باشد امکان دارد که خرابی که به وجود می آید کمتر باشد برای رفع این مشکل باید فلت های دستگاه تعمیر یا در صورتی خرابی بیش از حد به صورت کامل تعویض گردنند.بهتر است برای حل این مشکل با نمایندگی های تخصصی تهران تناس بگیرید و از تکنسین های محرب کمک بخواهید تا این مشکل را در اسرع وقت حل کنند.

خراب شدن خازن در برد پاور:

گاهی در حالت روشن نشدن یا دیر روشن شدن تلویزیون جریان ایجاد شده دارای ریپل می گردد وجریان dcپایین تر از حد مجاز خارج می شود. در این صورت جریان به درستی وارد قطعات بعدی نمی گردد وعملکرد به درستی صورت نمی گیرد.

 به عنوان نمونه آی سی سیستم کنترل که با ولتاژی توسط پاور ایجاد شده ، کار می کند و اگر کارکرد آن دچار مشکل شود تلویزیون دیر روشن خواهد شد. از ویژگی های مهم خازن ها مخصوصا خازن های الکترولیت که در مورد آن بحث خواهیم کرد، به مرور از ظرفیت آن ها که بر اساس  واحد فاراد سنجیده می شود که رو به کاهش می رود. ویژگی مهم آن که عبور جریان و گرم شدن خازن، دوباره باعث پر شدن ظرفیت می شود و همزمان با عبور جریان و گرم شدن خازن، این کمبود ظرفیت نیز جبران می کند. همین ویژگی باعث می شود که تلویزیون به آهستگی و تاخیر روشن گردد.

یکی از اصول مهم در بخش تعمیر تلویزیون، رفع ضعف هایی است که امکان دارد در آینده به مشکل تبدیل شود. عدم کیفیت خازن های مصرفی و همچنین نزدیک بودن ولتاژ وارده به خازن با ولتاژی کار، آن از دیگر علل خرابی خازن ها است که برای جایگزینی بهتر، می توان از خازن های با ولتاژ بالاتر استفاده کرد.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

از مشکلاتی که گاهاً ممکن  هست کاربر با آن رو به رو خاموشی ناگهانی تلویزیون می باشد. این اتفاق حتی از تلویزیون های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها به دور نیست. در صورت مواجه شدن با این مشکل که می تواند دلایل مختلفی نیز داشته باشد که به دو مورد از مهم ترین آنها در متن ذیل اشاره می کنیم.

 فرسودگی قطعات مین برد :

اگر هر کدام از قطعات دستگاه شما به فرسودگی کشیده شود نیز می تواند موجب به وجود آمدن این اتفاق شود. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نگردد بهترین کار برای پیشگیری از این اتفاق این می باشد ،زمانی که از دستگاه استفاده ای ندارید آن را خاموش کنید، چون اگر از تلویزیون در ساعات طولانی  استفاده شود ، زیاد روشن بماند ، این اتفاق برای دستگاه شما اتفاق می افتد که می تواند هزینه زیادی متحمل شوید.

نوسانات برق :

امروزه تلویزیون ها با ولتاژ های بسیارکمی فعالیت می دارند، به طوری که نوسانات برقی شما را مستلزم به استفاده از محافظهای برق یا همان تراس ها کرده چرا که عدم استفاده از آن موجب خاموش شدن آن می شود.

اگر مین بورد خراب شود احتمال آن هست که دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش گردد. مین برد ها از قطعات اصلی تلویزیون ها هستندو به سایر قطعات و اجزای تلویزیون دستور ارسال می نمایند.

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص می تواند تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان تعمیر کند. این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما منجر تعمیر تلویزیون شما به بهترین نحو می گردد. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارايه ضمانت کیفی برای شما عزیزان صورت می پذیرد.