تعمیر تلویزیون جی پلاس

تلویزیون جی پلاس:

گلدیران بعد از 30 سال زحمت، نتیجه کار تولید خود را به بازار ارائه کرده است. به همین دلیل برای اولین بار برند ساخت شرکت خودش را به بازار ارائه کرده است. برندی که نتیجه تلاش های بی وقفه خانواده بزرگ گلدیران و ثمره تجربه گران بهای همکاری با شرکای تجاری حرفه ای بوده است. رویا پردازی ‌های دیرینه گلدیران با اتکا به تیم ‌های متخصص بازرگانی، تولید، لجستیک، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش خود که سال هاست سرآمد حمایت از حقوق مصرف کنندگان است، برندی را ارائه کرده است که در آینده خود تلاش می کند تکنولوژی جهانی و تخصص ایرانی را به  بازارهای ایران و خاورمیانه ثابت کند. برندی که با ورودش به هر عرصه از بازار نظر صاحب نظران تکنولوژی را به خود جلب کرده و تعریف جدیدی از استراتژی محصولات لوازم خانگی را به بازار ارائه می کند.

گلدیران با معرفی مدل های جدید تلویزیون های خود در سه سری ” STELLAR” , “ STYLE“, “POWER”  سعی دارد پاسخگو نیاز و سلیقه هرگونه از مصرف کنندگان باشد

خدمات پس از فروش و ضمانت نامه گلدیران  کیفیت و اصالت برند ” جی‏پلاس” را تایید می کند، تاییدی که باعث می شود مصرف کننده به این برند اعتماد کنند و از انتخاب خود راضی باشند.

جدا از اعتبار و ضمانت گلدیران، تلویزیونهای جی پلاس امکانات و ویژگی هایی دارند که آنها را متمایز می کنند. برخی از این ویژگی ها از را در ادامه بشرح داده شده است.

صفحه نمایش با کیفیت +A

تلویزیون های جی پلاس با تکنولوژی پنل های A+، بهترین کیفیت تصویر و رنگ ها را به واقعی ترین شکل در اختیار کاربران گذاشته و هم چنین با دارا بودن زاویه دید مناسب و طول عمر بالا، حس تماشای واقعی را به ارمغان می آورد. به دلیل اهمیت به خواسته کاربران تمام تلویزیون های جی پلاس این نوع پنل را دارا می­ باشند.

سیستم عامل اندروید

پرکاربرد ترین سیستم عامل هوشمند بر روی تلویزیون های جی پلاس قرار داده شده است تا تجربه استفاده از تکنولوژی روز دنیا  را در اختیار مشتریان قرار دهد. سرعت بالا، استفاده راحت و ویژگی های جذاب همگی از خصوصیات سیتم عامل اندروید است.

تکنولوژی جابجایی زمان

تجربه سفر در زمان! تکنولوژی جابجایی زمان، قابلیتی کاربردی است که این امکان را به وجود آورده تا در زمان تماشای شبکه های تلویزیون، به راحتی تصویر را به چند دقیقه قبل برده و مجدداً قسمت مورد نظر را تماشا کنید. در این قابلیت در هر زمان که اراده کردید، می توانید به هر قسمت از محتوای در حال پخش دسترسی داشته باشید.

 قابلیت انتقال تصاویر

می توان صفحه موبایل، تبلت و حتی لپ تاپ را بدون سیم و به راحتی به صفحه تلویزیون منتقل کرد و فیلم ها و بازی ها، برنامه ها و حتی شبکه های اجتماعی خود را با صفحه نمایش تلویزیون مشاهده کنید.

تعمیرگاه تخصصی فدک

شما می توانید برای مشاوره و یا گزارش خرابی هر یک از مدل های تلویزیون جی پلاس و سایر برندها با تعمیرگاه تخصصی فدک تماس گرفته تا متخصصین ما در این زمینه شما را راهنمایی کرده تا بتوانید با کیفیت ترین و بهترین مدل از تلویزیون های جی پلاس را تهیه کنید.