تعمیر تلویزیون در محل در شهران

تعمیر تلویزیون LCD ال جی در منزل

تعمیر تلویزیون در تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

امروزه تلویزیون ها نقش پر رنگی را در هرخانه اجرا می نمایند، به طوری که از کار افتادن و خرابی تلویزیون برای افراد خانواده بسیار کسالت آور و ناراحت کننده خواهد بود .تعمیرات و رفع ایرادات پیش آمده در انواع تلویزیون و برد دستگاه‌ها اگرچه ادعای بسیاری از مراکز فعال در سطح هر شهر هست اما با توجه به پیشرفت ساخت و تولید جدید تلویزیون ها در انواع برند ها و مدل ها، آنالیز و تعمیرات انجام شده لازم هست که دستگاه را به دست کارشناسان و متخصص مجرب کار بلد بسپارید.

پیغام برنامه ریزی نشده در تلویزیون و راه حل آن

گاهی ممکن است در حین استفاده با پیغام  برنامه­ریزی نشده (Not programmed) از سمت تلویزیون­تان روبه­رو شوید ، به این معناست که کانال یابی به درستی انجام نگرفته است. برای کانال یابی درست می‌توانید از روش کانال­ یابی خودکار یا دستی استفاده کنید که در ادامه به آن اشاره گردیده است. تعمیر تلویزیون در محل در شهران

کانال یابی خودکار : (Auto Tuning)

برای کانال یابی خودکار می توانید از طریق راه زیر اقدام کنید. مسیر را دنبال کنید.

  1. ابتدا دکمه‌ی Smart که بر روی کنترل دستگاه قرار دارد را فشار دهید و از آن طریق وارد Setting > Channel در تنظیمات تلویزیون گردید.
  2. در منو، از گزینه­ی Auto Tuning یا کانال‌یابی خودکار استفاده کنید.
  3. توسط گزینه‌ی Start روند کانال یابی را آغاز کنید.
  4. در آخر کار، گزینه‌ی Done را انتخاب کرده و سپس خارج شوید.

کانال یابی دستی : (Manual Tuning)

برای انجام کانال‌یابی دستی می­توانید مراحل زیر را قدم به قدم دنبال کنید.

  1. گزینه‌ی کانال یابی دستی را با وارد شدن به بخش تنظیمات و منوی کانال­ها انتخاب کنید.
  2. بعد از آن از گزینه‌ی تلویزیون دیجیتال استفاده نمایید و در قسمت UHFCH کد هر کانال را وارد کنید. از طریق روابط عمومی استان می­توانید کد شهرستان محل سکونت خود را دریافت نمایید.
  3. به عنوان آخرین اقدام گزینه‌ی به روز رسانی یا افزودن را انتخاب کرده  تا بتوانید کانال ایجاد شده را اضافه کنید. اگر این گزینه را مشاهده نمی­کنید به بررسی آنتن بپردازید.

همان طور که گفته شد برای دریافت کانال‌های دیجیتال ، می‌توانید از این دو روش کانال یابی استفاده نمایید. کانال یابی خودکار، شبکه‌ها را بر اساس ترتیب و نام ارائه شده توسط صدا و سیما انجام می شود.

یکی از مزایای کانال یابی دستی این هست که شبکه‌ها به صورت مرتب شده دریافت می گردند و کانال­های تکراری در آن­ها نمی باشد. در کانال‌ یابی به روش دستی به شماره‌ی پهنای باند کانال‌ها نیازمند می باشید. می­توانید این از صدا و سیمای منطقه‌ی خود این اعداد را دریافت نمایید. تعمیر تلویزیون در محل در شهران

اما اگر به شماره‌ی پهنای باند کانال‌ها دسترسی ندارید، گزینه ی کانال یابی خودکار انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

آب خوردگی

از بارزترین علت های خرابی که تعمیرکاران و تکنسین های متخصص بعد از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات همیشه با آن روبه رو می شوند ،آب خوردگی تلویزیون ها می باشد که حتی ممکن است دلیل خاموشی و یا هرگز روشن نشدن تلویزیون نیز گردد. آب خوردگی ها خیلی اوقات به علت ریختن آب بر روی دستگاه می باشد اما علت های دیگری نیز می باشند که کمتر به آنها توجه شده، مثلا تلویزیون در مکانی که رطوبت زیادی دارد، قرار گرفته و این رطوبت داخل فضای داخلی دستگاه می شود یا هنگام تمیز نمودن تلویزیون شیشه شوی را با فاصله بسیار کمی از تلویزیون اسپری می شود که باعث وارد شدن اب به داخل دستگاه می گردد.

ممکن است زمانی که این اتفاق رخ داده خطوط سیاه و سفید روی تلویزیون وارد گردد. همچنین گاهی ممکن هست روشنایی در بخش های تلویزیون به صورت متفاوت مشاهده شود.

اگر هنگامی که آب خوردگی اتفاق افتاد تلویزیون خاموش باشد، احتمال آن که خرابی که به وجود آمده کمتر باشد وجود دارد. برای رفع این مشکل باید فلت های دستگاه تعمیر یا در صورتی خرابی بیش از حد به صورت کامل تعویض شود. برای حل این مشکلات پیشنهاد داریم با نمایندگی های تخصصی تهران تماس گرفته و از تکنسین های مجرب درخواست کمک نموده تا این مشکل را در اسرع وقت به راحتی حل کنند.

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران می تواند تعمیر تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان انجام نمایند که ضمن صرفه جویی وقت و هزینه شما می تواند منجر شود تلویزیون شما به بهترین نحو ممکن تعمیر شود. این مرکز به عنوان مرکز مجاز به تعمیر تلویزیون در تهران معرفی گردیده تا آسودگی خیال مشتریان را فراهم نماید که در  ضمن  راحتی نیز بتوانند تعمیر تلویزیون خود را به دست افراد متخصص آن برند دهند.