تعمیر تلویزیون در کهریزک

تعمیر تلویزیون در کهریزک

تعمیرات واهمیت آن در زندگی روزمره

امروزه تلویزیون ها از جمله لوازم خانگی ضروری هر خانه محسوب می شود و نقش بسیار  مهمی را در دور هم جمع نمودن اعضای خانواده و ایجاد سرگرمی و اوقاتی شاد در مهمانی ها و شب نشینی های ما اجرا می نماید. به همین علت خرابی تلویزیون و یا از کار افتادن کلی آن باعث وارد شدن ضربه بزرگی به فراغت و آسایش تمام اعضای خانواده خواهد گشت.

طرفداران فیلم و سریال و ورزش‌های هیجانی مانند فوتبال دوست دارند زمانی که مشغول به تماشای تلویزیون تماشا هستند کیفیت تصویر و رنگ در بالاترین حد خود باشد. کیفیت تصویر صفحه نمایش تلویزیون به عوامل زیادی بستگی دارد. عمر کیفیت تصویر معمولی یا SD تقریباً تمام شده است و در حال حاضر بیشتر تلویزیون‌ها کیفیت‌های فول اچ دی ‍FULL HD و 4k را ارائه می نمایند. تعمیر تلویزیون در کهریزک

ما با ارائه خدماتی بی بدیل توسط تعمیر کاران متخصص و مجرب، متعهد به بازگرداندن رفاه و شادی به خانه های شما خواهیم شد. تعمیر و نصب تلویزیون شما در سریعترین زمان ممکن توسط متخصصین مجربی که هر یک در زمینه تعمیرات یکی از برندهای معتبر تلویزیون دوره تخصصی داشته اند و دارای تسلط بالا می باشند، ارائه می گردد.

این کار گاه با به کارگیری تجهیزات پیشرفته و دقیق تخصصی تعمیرات تلویزیون ، رفع هر گونه مشکل پیش آمده برای تلویزیون شما تضمین خواهد نمود. خدمات متخصصین ما در منزل و محل کار شما ارائه شده و با توجه به مشکل دستگاه شما، ممکن هست نیازمند انتقال به کارگاه تخصصی نیز شود. تعمیر تلویزیون در کهریزک

از آنجا که تلویزیون دستگاهی است که کاربرد فراوانی دارد و قطعات بسیاری در نحوه عملکرد آن تاثیرگذار می باشند، بر اثر عوامل بسیار زیادی مانند فرسوده شدن قطعات استفاده شده به دلیل گذشت زمان، ضربه خوردن احتمالی ونوسانات برق و خیلی عوامل متعدد دیگر باعث خرابی هایی شوند همکاران ما نهایت دقت و تخصص خود را به کار می گیرند تا تعمیرات این دستگاه را به شکل کامل و بدون نقص انجام می نمایند. برای دانستن جزئیات بیشتری در مورد این فرآیند، از شما دعوت می نماییم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

انواع خرابی های تلویزیون که قابل تعمیر هستند

خراب شدن پنل تلویزیون

 صفحه نمایشگر یا پنل تلویزیون را می توان جزء قطعه اصلی پرکاربرد و مهم در لوازم و قطعات تلویزیون شمرد. پنل تلویزیون یک لایه خارجی یا صفحه نمایش می باشد که برای محافظت از شکستن پنل از آن استفاده می گردد . پنل اصلی را می توان ازآسیب پذیر ترین و مهم ترین قسمت هر تلویزیون که به آسانی و با کوچکترین ضربه ای آسیب خواهد دید دانست. پنل ازگران ترین قطعات تلویزیون به حساب می آید که آسیب دیدگی و تعویض آن می تواند تا هشتاد درصد قیمت تلویزیون را شامل می گردد. تعمیر تلویزیون در کهریزک

تصویر در تلویزیون دو عدد می شود:

این مشکل از برد تیکان است و ارتباطی به رنگ هایی که در تلویزیون وجود دارد، ندارد. بهترین  راه  برای حل این مشکل که خودتان هرگز اقدام به تعمیر ننمایید، زیرا باعث به وجود آمدن هزینه ها و مشکلات  بیشتری خواهید شد.

سیاه شدن یک طرف تلویزیون:

یکی از اختلالاتی که قطعا به اجزای اصلی تلویزیون مربوط سیاه شدن تلویزیون می باشد. این مورد می تواند به دلیل خرابی پنل تلویزیون، مردگی و سوختگی پیکسل ها و یا خرابی بک لایت مربوط گردد.

تصویر محو از یک رنگ اضافی:

گاهی ممکن است رنگ ها به شکل واقعی خودشان نباشند اما تصاویر درست نمایش داده شود ، یا حتی اگر یک رنگ اضافی به صورت غیر‌عادی در تصویر قابل مشاهده باشد ،در این صورت نیز باید پنل دستگاه را تعویض نمایید، زیرا اولین لایه آن دچار آسیب گشته است.

فلت پنل تلویزیون

تصویر تلویزیون های LED, LCD از چندین ستون رنگی کنار هم تشکیل شده اند که اطلاعات هر یک از این ستون ها از طریق یک قطعه ارتباطی به صفحه نمایش منتقل می شود و به این قطعه فلت پنل گویند. در حقیقت یک کابل ارتباطی که در وسط آن IC پردازشگر وجود دارد. ورودی این کابل اطلاعات تصویر را از برد آدرس و خروجی آن اطلاعات تصویر پردازش شده برای خطوط متفاوت تصویر می باشد و اتصال فلت ها در هر دو قسمت اتصال برد آدرس و پنل به شکل بایدینگ است.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون :

خاموشی ناگهانی تلویزیون از جمله مشکلاتی که در تلویزیون های امروزی ،ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها وجود دارد می باشد که می تواند دلایل مختلفی مربوط به آن باشد، در ادامه مقاله به مهم ترین مشکلات آن اشاره خواهیم نمود.

خرابی مین برد تلویزیون

درباره مین برد ها در مطالب بالا توضیحاتی کامل تری داده شد. اگر این قطعه دچار خرابی شود ممکن است دستگاه شما  به طور ناگهانی خاموش شود .

همچنین یکی دیگر از دلایل این مشکل فرسودگی قطعات مین برد می باشد. هر کدام از قطعات مین بورد نیز می تواند از دلایل به وجود آمدن این اتفاق باشد. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نگردد بهتر است زمانی که از دستگاه خوداستفاده نمی کنید آن را خاموش کنید زیرا اگر از تلویزیون زیاد استفاده شود و زمان زیادی را روشن بماند منجر به فرسودگی و خرابی قطعات مین برد خواهد شد. برای حل کردن این مشکلات می توانید با نمایندگی های رسمی و مجرب در کهریزک  تماس برقرار نمایید.

قطع شدن تصویر به علت خرابی بک لایت:

قطع شدن تصویر در صورتی که صدا وجود دارد ولی صفحه­ی تلویزیون کاملا سیاه گردیده، مربوط به بک لایت دستگاه خواهد بود. این مشکل ممکن است در زمان روشن کردن دستگاه اتفاق افتد. در این حالت لوگوی تلویزیون نمایش داده شده و سپس تصویر بلافاصله قطع شود.

همچنین اگر تصویر تلویزیون به صورت چشمک زن در آید نیز، مشکل از بک لایت آن خواهد بود.

مشکل قطع شدن تصویر در تلویزیون‌ها، به این شکل می باشد که قبل از قطع شدن کامل تصویر، قسمت‌های بالا و یا پایین دستگاه تیره خواهد بود.

زمانی که این مشکل به وجود می‌آید، بهترین راه حل این است که بک لایت را تعمیر کنید تا به مین برد و برد پاور آسیبی نرساند.

نوسانات برقی

 خاموش شدن ناگهانی تلویزیون می‌ تواند به دلیل نوسانات ایجاد شده در برق و خرابی پاور نیز اتفاق بیافتد. تلویزیون های جدید به علت اینکه با ولتاژ بسیار پایین عمل می نمایند، غالباً با نوسانات برق دچار خرابی می‌ شوند. بنابراین توصیه می کنیم که از اتصال مستقیم دوشاخه تلویزیون به پریز برق خودداری کرده و در این میان از محافظ‌ های برق استفاده نمایید.

استفاده از کابل hdmi نامناسب و نامرغوب :

کابل hdmi چیست ؟

وظیفه این کابل را انتقال  تصویر و صدا با کیفیت بالا از لپ تاپ یا دیگر وسایل به تلویزیون است.

یکی دیگر از عوامل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، استفاده از کابل نامرغوب HDMI می باشد. استفاده از کابل های نامرغوب و فیک جهت اتصال سایر دیوایس‌ ها به تلویزیون، سبب اتصالی دستگاه و خرابی آن خواهد گشت. بنابراین توصیه می‌ شود جهت وصل کردن دستگاه‌ های دیگر به تلویزیون خود صرفاً از کابل ارائه شده همراه خود دستگاه استفاده کنید.

خرابی آی سی برد پاور

 از وظایف برد پاور یا همان منبع تغذیه می توان به اینکه ولتاژهای الکتریکی را به یک دیگر تبدیل نمایند اشاره کرد و خراب شدن آن باعث به وجود آمدن این اتفاق می باشد که باید این قطعه تعمیر شود. برای اینکار می توانید با نمایندگی های مجاز و رسمی در کهریزک  تماس برقرار نمایید.

استفاده از فلش مموری ویروسی :

 تلویزیون های پیشرفته امروزی دارای این قابلیت ها را دارند که شما بتوانید انواع فلش ها را به آنها متصل کنید و رسانه های مختلفی مثل عکس ها و فیلم های فلش در تلویزیون مشاهده کنید. گاهی اوقات ممکن است این فلش مموری ها آلوده به ویروس گردیده باشند که در صورت اتصال منجر به خاموشی ناگهانی آن خواهد شد. حتما سعی کنید قبل از وصل کردن فلش به دستگاه تلویزیونتان آن را چک کنید تا از ویروسی شدن آن پیشگیری شود.

برای از بین بردن این ویروس ها و نصب آنتی ویروس بر روی دستگاه تلویزیون خود می توانید با نمایندگی های رسمی و مجاز در کهریزک  تماس برقرار کنید.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

یکی از تخصصی­ ترین مراکز تعمیرات تلویزیون که با بهره­گیری از تکنسین­ها تعمیرکاران مجرب اقدام به تعمیر انواع مختلف تلویزیون ها­ می نمایند شرکت تعمیرات تلویزیون فدک می باشد. تعمیر تلویزیون در کهریزک

هر تلویزیونی که دچار مشکل گردیده است در هنگام جابه ­جایی تا تعمیرگاه مربوطه احتمال دارد دچار آسیب­ های جدی دیگری نیز شود.این شکستگی­ ها و ترک­ های کوچکی که ممکن است به پنل تلویزیون وارد شود می­تواند مثالی از این آسیب ­های احتمالی باشد که باید از آن اتفاق جلوگیری کرد. به همین دلیل تعمیرگاه ­های معتبر و متخصص تلویزیون به منظور کاهش اتفاق ها و آسیب ­ها امکان تعمیر در محل را برای مشتریان خود فراهم نموده اند.