تعمیر تلویزیون مارشال

تلویزیون ­های مارشال

تلویزیون­ های مارشال یکی از تلویزیون­ هایی است که در داخل کشور تولید می ­شود. با توجه به افزایش قیمت و در نتیجه گران شدن وسایل خانگی از جمله تلویزیون، تلویزیون­ های مارشال هم چنان از قیمت مناسبی در بازار لوازم خانگی برخوردارند. این دستگاه­ها با بهره­ گیری از تکنولوژی های جدید و استفاده از قطعات باکیفیت، یک یازار رقابتی در بین سایر برندهای تلویزیون ایجاد می کنند. هم چنین این شرکت با توجه به بودجه و شرایط مشتری مدل های مختلفی را تهیه می کند تا مشتری بتواند نیاز خود را به خوبی برطرف نماید.

در جدیدترین تلویزیون های مارشال که از سال 2018 ساخته شده اند، از سیستم عامل هوشمند استفاده شده است. این تلویزیون های ال ای دی که دارای کیفیت تصویر 4k و HDR هستند، انتخاب مناسبی برای شما می باشند تا برای سرگرمی یا بازی کردن از آن ها استفاده نمایید.

مزایای تلویزیون های مارشال:

تلویزیون های مارشال به دلیل مدیریت مناسب موشن و حرکت می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. این مزیت در بازی کردن و فیلم دیدن بسیار می تواند برای شما مفید و کمک کننده باشد. هم چنین این تلویزیون به علت اینپوت لگ پایینی که دارد می تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد. تلویزیون های مارشال قادر به بزرگ نمایی تصویرند و دارای تصاویر واضح و روشنی می باشند.

این دستگاه ها که قیمت مناسبی دارند، برای بازی کردن بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. چرا که قابلیت اتصال به ایکس باکس وان، کنسول و PS4 دارند. در هنگام بازی کردن کیفیت تصویر مناسبی دارند و انتخاب مقرون به صرفه ای می تواند برای شما باشد.

خصوصیات و ویژگی‌ های تلویزیون‌ های مارشال:

تلویزیون های مارشال با بهره گیری از تکنولوژی های جدید و تجهیزات و دانش تولیدات ملی به تولید دستگاه های با کیفیت می پردازد. شرکت مارشال که ابتدا به تولید تلفن های همراه پرداخته بود، این توانایی و تکنولوژی را در زمینه ساخت تلویزیون نیز پیاده سازی نمود. در همین راستا تلویزیون های مختلفی را در ابعاد و شرایط مختلفی طراحی و تهیه نمود.

مارشال در تلویزیون های ال ای دی خود برای بالا بردن کیفیت ساخت از پنل برندهای خوبی مثل ال جی و سامسونگ استفاده نموده است و از این طریق توانسته است رضایت مشتریان خود را جذب نماید.

هم چنین برای استفاده بهتر و بیشتر کاربران خود از رابط اندروید استفاده نموده است تا بتوان از این طریق تلویزیون را به گوشی های هوشمند متصل کند و استفاده از فضای اینترنت را تسهیل بخشد. تصویر در این تلویزیون ها به صورت 4K است و دارای رابط HDMI نیز می باشند.

تلویزیون ME-2426 مارشال:

این مدل از تلویزیون های مارشال در سال 2019 تولید شده است. در این دستگاه از کیفیت تصویر FULL HD استفاده شده است و زاویه دید در آن 178 درجه ای و وسیع می باشد. پنل دستگاه A+ است و می تواند به مانیتور، دوربین مدار بسته و … متصل شود این مدل از تلویزیون های مارشال هم چنین مجهز به درگاه USB، VGA، AV، Component و HDMI است.

خدمات تخصصی شرکت فدک:

شرکت فدک با بهره گیری از کارشناسان مجرب خود به شما کمک می کند تا بتوانید از بین مدل های تلویزیون های مارشال انتخاب مناسبی داشته باشید. هم چنین در صورت ایجاد اشکال و خرابی مشکل شما را در اسرع وقت برطرف می کنند.