تعمیر تلویزیون پلاسما در خیابان قزوین

تعمیر تلویزیون LCD ال جی در منزل

تعمیر تلویزیون در تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

دوستداران فیلم و سریال و فوتبال به خوبی از ارزش بالای تلویزیون و صفحه‌ی نمایش اطلاع دارند. از لذت بخش ترین  بخش های  تماشای برنامه ‌های تلویزیونی ، دیدن در تلویزیون با ابعاد بزرگ و کیفیت بالا می باشد که لذت ‌بخش و حس سینما را به بیننده منتقل می کند. امروزه برندهای زیادی در سراسر دنیا از انواع تلویزیون براساس دانش و  فناوری روز تولید می گردد و در بازار ها عرضه می گردند که اتصال به گجت‌های از موارد امکانات در آن ها می باشد. تلویزیون‌های جدید را می‌توان به‌راحتی از طریق کابل، بلوتوث و اپلیکیشن‌های گوناگون به گوشی‌های تلفن همراه متصل کرد و از مشاهده کردن فیلم‌های مورد علاقه لذت کافی را برد. تعمیر تلویزیون پلاسما در خیابان قزوین

خرابی های رایج تلویزیون

تلویزیون ها از جمله پلاسما ال سی دی و ال ای دی که یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین ها دربازار امروزی می باشند، ولیکن با این وصف به دلیل هایی مثل ضربه خوردن ،قطع و وصل شدن برق وخرابی های قطعات اصلی و یا هر دلیل دیگری دچار مشکل می گردند که در ادامه به چند مورد از مهم ترین آن ها اشاره می نماییم.

امروزه تعمیرات تلویزیون زمانی آغار می گردد که شما با یکی از این مشکلات تلویزیون رو به رو گردید. از جمله خرابی ها را می توان به مواردی چون روشن نشدن تلویزیون ، تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد، تلویزیون خاموش و روشن می شود، تصویر تلویزیون پرش دارد، تصویر تلویزیون تیره شده است و… اشاره نمود. تعمیر تلویزیون پلاسما در خیابان قزوین

خرابی لامپ های تصویر تلویزیون

لامپ تصویر تلویزیون با تهیه کردن روشنایی مورد نیاز برای به نمایش رساندن  تصویر نقش مهمی را اجرا می نماید. اگر لامپ تصویر تلویزیون دچار اختلال گردد، تصویر از بین رفته و یا قطع و وصل خواهد شد. یکی از مهم­ترین دلایلی که موجب خرابی لامپ ها می شود، استفاده بیش از حد تلویزیون است. اگر تلویزیون همیشه در حال فعالیت باشد، گرمای زیادی در قطعات تولید می شود. افزایش تدریجی حرارت قطعات تلویزیون آسیب جدی وارد می ککند که در بیشتر مواقع لامپ تصویر بیشترین حساسیت را  در این رابطه مشخص می کند.

نوسانات برقی

 خاموش شدن اتفاقی تلویزیون دلیل ایجاد نوسانات در برق و خرابی پاور هست. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین عمل می نمایند، غالباً با نوسانات برق دچار خرابی می‌ شوند. بنابراین به کاربران عزیز توصیه داریم که از اتصال مستقیم دوشاخه تلویزیون به پریز برق جلوگیری کنند و در این میان از محافظ‌ های برق استفاده کنند تا از خرابی های احتمالی نیز پیشگیری شود.

تعمیر مشکل صدای تلویزیون

خرابی صدا در تلویزیون های ال ای دی، از مشکلات شایع می باشد. اگردر حین تماشا متوجه قطعی صدای تصویر شدید در ابتدالازم است که به منوی تلویزیون مراجعه ، سپس ضمن رفتن به قسمت تنظیمات صدا از خاموش یا روشن بودن صدای تلویزیون اطمینان خاطر پیدا کنید. در صورتی که تنظیمات درست انجام شده بود یک هدفون استفاده کنید و آن را به ورودی هدفون تلویزیون قرار دهید، در صورتی که صدا وجود داشت احتمال زیاد بلندگوی تلویزیون خراب می باشد و باید تعویض شود. در این حالت شما می توانید با مرکز تعمیر تلویزیون در تهران تماس برقرار کنید و درخواست راهنمایی و تعمیر آن را کنید. تعمیر تلویزیون پلاسما در خیابان قزوین

خرابی مین برد و یا فرسودگی قطعات مین برد :

مین برد از اصلی ترین قطعات هر تلویزیون محسوب می شود که نقش آن ها در تلویزیون کنترل کردن دستگاه شما است که می تواند نقش مهمی مانند یکی از اصلی ترین عضو های بدن انسان برای آن مثال زدبه طوری که در صورت خراب شدن آن موجب بروز مشکلات فراوانی خواهید شد.گاهی استفاده زیاد و روشن بودن ساعات طولانی تلویزیون در شبانه روز علت فرسودگی مین برد است و قطعات مین برد را فرسوده می نماید. همه اینها دلایلی است برای خاموش شدن ناگهانی تلویزیون که شما به راحتی با برقراری تماس می توانید مشکل را با کم ترین هزینه به راحتی حل نمایید.

درهم آمیختگی رنگ ها :

بهم ریختن رنگ ها،اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در تمام تصویر یا قسمتی از آن ،وجود هاله ای بر روی صفحه نمایشگر همگی از علت هایی برای خراب شدن پنل تلویزیون به حساب می آیند که این مشکل  مربوط به ابتدایی ترین لایه پنل یعنی (Liquid) است.

راه حلی که برای این مورد می توان به کمکار برد تعویض پنل تلویزیون می باشد که انجام این کار احتمال دارد هزینه زیادی را برای شما به بار آورد. برای اینکه بتوانید این مشکل را به آسانی و با کم ترین هزینه حل نمایید بهتر هست با تکنسین های مجرب و متخصص در تهران تماس برقرار کنید. تعمیر تلویزیون پلاسما در خیابان قزوین

سیاه شدن یک طرف صفحه تلویزیون :

 خراب شدن و سوختن پیکسل ها سوختگی و خرابی پنل تلویزیون یا خرابی بک لایت ها از جمله علت های خرابی در تلوزیون ها می باشد. دلیل این مشکل خرابی در یکی اجزای اصلی تلویزیون اتفاق خواهد بود که لازم هست در صورت خرابی حتما با نمایندگی ها و تکنسین های مجرب در تهران تماس برقرار کنید تا در صدد حل مشکل آن قرار گیرند.

تاریک و روشن شدن تصویر از بالا

افراد زیادی با نمایندگی های تخصصی ما تماس می گیرند و مشکل دستگاه خود را تاریک و روشن شدن تصویر بیان می دارند. ضمناً ممکن است این خرابی ها به طوری باشد که قسمتی از تصویرنمایش داده نشود و دلیل این خرابی ها به طور معمول می تواند مربوط به اختلال در پنل دستگاه باشد. از مهم ترین جزء قطعه ،پنل ها را می توان معرفی کرد که ازگران ترین قطعه ها هستند که خراب شدن آن باعث پرداخت هزینه ی زیادی می شود. همچنین پیشنهاد می کنیم به علت حساس بودن این کار با تعمیرکاران مجرب و حرفه ایی در تهران تماس برقرار کنید.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی  و رشد هر روز آن و استفاده از آن در ساخت وسایل الکترونیکی، مراکز تولید کننده قصد دارند تا محصولات کارآمدتری در اختیار کاربران قرار دهند. در همین راستا شرکت های سازنده تلویزیون ها نیز در تلاش اند تا با ساخت مدل های جدید، مشکلات و اختلالات دستگاه های پیشین را رفع کنند.

علیرغم تلاش های فراوان شرکت های سازنده، همچنان عیب و ایراداتی در تلویزیون ها مشاهده می گردد، به عنوان یکی از این مشکلات می توان به تاریک و روشن شدن تصویر از قسمت بالای آن اشاره کرد

تعمیرات بک لایت تلویزیون

می توان گفت مصرفی ترین قطعه ای که در تلویزیون استفاده شده  بک لایت تلویزیون یا همان لامپ های ال ای دی پشت صفحه است که نوع و شکل آن در هر مدل از هر برند تفاوت دارند. مثلا در یک مدل با مدل دیگر از دستگاه کاملا تفاوت بالایی دارد و نمی توان از دیگر بک لایت ها به جای بک لایت مختص هر سری استفاده کرد. تعمیر بک لایت تلویزیون نیاز به تخصص بالا ونیازمند تجربه ی بالایی است،چرا که در صورت نبود تخصص و تجربه قطعا پنل دستگاه آسیب جدی خواهد دید و با بلند کردن پنل منجر به شکستگی می گردد.

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

یکی از نکات مهم در انجام تعمیرات تلویزیون، عدم جابه‌جایی دستگاه می باشد. خیلی از شکستگی‌ها و ترک های ایجاد شده روی قطعات دستگاه ممکن است جابه‌جایی‌ها علت این اتفاقات باشد.

گاهی اوقات قطعه ای که تعمیرکار تلویزیون می تواند آن را تعمیر کنند با دستکاری‌های غیر اصولی و یا جابجایی کاملا از دور خارج می گردد که در این صورت نیاز است تعویض شود که موجب ساخت هزینه بیشتری برای شما می شود.

شرکت تعمیرات تلویزیون فدک یکی از تخصصی­ترین مراکز تعمیرات تلویزیون هست که با بهره­ گیری از دانش روز و تکنسین­ها و تعمیرکاران  مجرب اقدام به تعمیر انواع مدل­های مختلف تلویزیون می کند. ما در مرکز خود تعمیرکاران مجرب و مسلط به انواع برندهای تلویزیون را استخدام کرده ایم تا آسودگی خیال مشتریان را فراهم کنیم که در ضمن راحتی نیز بتوانند تعمیر تلویزیون خود را به دست افراد متخصص آن برند سپارند.